2726
عنوان

کیاشوهرخسیس دارن کیادستودلباز؟

330 بازدید | 31 پست

خودم شوهرم خیلی دستودلبازه ولی واسه هزینه های دندانپزشکی وزیبایی سخت پول میده بایدقانع بشه کاملاولی درموردخوراکی ولباس ومسافرت بسیاااربریزبپاش میکنه حتی برای خانواده دوتامون که دیگه نگم ولی واقعانمیدونم چراگاهی مقاومت میکنه 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستو دلباز

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔
2728

شوهر ندارم 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

نه خسیسه نه خیلی دست و دلباز

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

از اولم دست و دلباز بودا

اما میگه مردای دست و دلباز زیاد شدن راستم میگه

میگه چون میبینه طرف نمیتونه چیزی بخره مثلا پول جمع کنه ماشین بخره

دیگه همه رفتن سمت ولخرجی و اینا

راستم میگه

خدایا خودت برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کس نمیتونه خرابش کنه🦋
2706