2091
2079
عنوان

کیاشوهرخسیس دارن کیادستودلباز؟

316 بازدید | 31 پست

خودم شوهرم خیلی دستودلبازه ولی واسه هزینه های دندانپزشکی وزیبایی سخت پول میده بایدقانع بشه کاملاولی درموردخوراکی ولباس ومسافرت بسیاااربریزبپاش میکنه حتی برای خانواده دوتامون که دیگه نگم ولی واقعانمیدونم چراگاهی مقاومت میکنه 😑

منم شوهرم دست و دل بازه تا قرون آخر کیفش رو خرج نکنه آروم نمیشینه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کس نمیتونه خرابش کنه🙏🏻 

دستو دلباز

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050

نه خسیسه نه خیلی دست و دلباز

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش

از اولم دست و دلباز بودا

اما میگه مردای دست و دلباز زیاد شدن راستم میگه

میگه چون میبینه طرف نمیتونه چیزی بخره مثلا پول جمع کنه ماشین بخره

دیگه همه رفتن سمت ولخرجی و اینا

راستم میگه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت برامون بساز که اگه تو بسازی هیچ کس نمیتونه خرابش کنه🙏🏻 
2104
از همین بریزو‌بپاش ها خودت جمع کن برو زیبایی و دندانپزشکی

همینکاروکردم فردانوبت دندانپزشکی دارم فقط ۶تومن تقبل کرده درصورتیکه ۱۳تومن هزینه داره وبقیش بایدازپس اندازم بزارم