2737
2734

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

شامپو و ماسک مو مارک گلیس

روغن آرگانم داره

۳تاشو باهم استفاده کن

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...
ارگان موخوره داری کوتاه کن

شوهرمدنمیذاره کوتاه کنم وز شده موهام

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

مشکل منم هست

همهههه چی هر چی شنیده باشی امتحان کردم گرون ترین محصولاتو زدم کوتاهم کردم بازم پره موخوره است 😐😐😐

خداجونم تو رو قسم میدم به شهید ابراهیم هادی حاجت منو بده🙏♥️
2738
ارگان موخوره داری کوتاه کن

ارگان از کجا باید سفارش بدم 

مشکل منم هست همهههه چی هر چی شنیده باشی امتحان کردم گرون ترین محصولاتو زدم کوتاهم کردم بازم پره موخ ...

منم تا موهامو کوتاه میکنم دوهفته بعدش دوباره موخوره میشه همش 😕

خدایا مرسی ♥️

یکی از دلایل موخوره کم خونیه

میدونستین!؟

و حرارت بالای سشوار و اتوی مو

موقع استفاده اسپری محافظ حرارت بزنین

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...
بلند باشه اما سالم نباشه چه فایده داره 😐⁦☹️⁩

واقعا خدا از دهنت بشنوه خسته شدم دیگه نمیذاره موهام کوتاه کنم میگه شب میام خودم سر قیچی میزنم

2706