2737
2734
عنوان

چیکار کنم؟؟؟

86 بازدید | 13 پست

بچه ها این حرفا میزنم نگید پُز میده کلاس میزارع یا فلاااان.....کمک میخام همین .....

خانواده من از نظر وضعیت مالی متوسط روبه بالا هستیم مثلا مامانم میگه یه کیسه برنج بگیر بابا سه کیسه برنج میگیره

من از بچگی تو رفع بزرگ شدم و هیچ طعم بی پولی رو نکشیدم مثلت هر وقت یه دونه خودکار میخواستم یه بسته خودکار برام میخریدن تک دخترم هستم حالا نامزدم و خانواده نامزدم وضعیت مالی خوبی ندارن و متوسط روبه پایین هستن ......نامزدم چند ماهی میشه می‌ره سرکار ،کارش هم دولتیه ولی خییییلی کار سختیه و حقوقش هم بد نیست 

به نظرتون من میتونم با این آدم زیر یه سقف زندگی کنم ؟؟؟ باور کنید از وقتی عقد کردیم هیچی ازش نخواستم برام بگیره با خودم گفتم شاید نداره و پیش من شرمنده شه 

ولی بعد عروسی که دیگه نمیتونم نیاز هامو به پدرم بگم ،از طرفی هم خانوادم اسرار دارن زود تر عروسی کنیم 

ولی من راضی نیستم خیلی میترسم ....چیکار کنم ؟؟؟ خیلی نامزدمو دوست دارم اما واقعا سردرگمم💔لعنت به بی پولی خیلی دنیای بدی شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بهتره از الان خواسته هاتو ب نامزدت بگی ببینی تا چه حد میتونه واست براورده کنه. خودت سبک سنگین کن ببین میتونی با این شرایط زندگی کنی. چون زندگی زیر یه سقف با دوران نامزدی زمین تا اسمون فرقشه‌ . 

سلام ، وقتی  گفتین قصد پز دادن ندارید ،  فکر کردم‌ الان میخواید بگید کشتی تفریحی دارید یا هواپیمای اختصاصی 

اگه اختلاف طبقاتیتون‌ زیاده ، باید روش بیشتر فکر کنید 

زن‌ و مرد باید تقریبا باهم هم کفو باشن ، هم فرهنگی ، هم مالی ، هم‌ مذهبی ، اینطوری بعد ازدواج‌کمتر به مشکل میخورن 

اگه شما یه دختر ولخرج‌بار اومدین زندگی با این ادم‌سخته‌

اما نه اگه درسته در رفاه بودین ولی در کل روحیه ی قانعی دارید میتونید باهاش زندگی کنید

درخواست دوستی قبول نمیکنم