2737
2734
عنوان

هم درس خوندن هم کار کردن

6098 بازدید | 28 پست

بچه ها بنظرتون چجوری میشه هم درس خوند هم کار کرد که از درس هم نتیجه خوبی گرفته بشه و به کارمون برسیم یکم راهنمایی کنین خیییییلی ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چیزی که من دیدم اتفاقا وقتی سرت شلوغه بهتر بهکارات میرسی تا زمانیکه تایم آزاد زیاد داشته باشی من خودم ی مدت میرفتم سرکار بیشتر درس میخوندم تا الان که بی کارم همش با خودم میگم وقت دارم میندازم واسه بعد 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738
چیزی که من دیدم اتفاقا وقتی سرت شلوغه بهتر بهکارات میرسی تا زمانیکه تایم آزاد زیاد داشته باشی من خود ...

متوسط چقد درس میخوندی اون موقع ک میرفتی سرکار و کارت ساعتاش چجوری بود حقوقش چطوری بود ...مرسی 

آره چرا نشه.. اینهمه دانش آموز و دانشجو با این موقعیت داریم.

ولی باید حتما حتما برنامه داشتی باشی و همه کارات رو با تایم انجام بدی ک زمان از دستت در نره.

پسر خاله من سال قبل کنکور ریاضی داشت هم کار میکرد هم درس میخوند رتبه اش 800 شد.

الانم دانشگاه... مهم ترین عامل تو هر کاری برنامه ریزی هس سعی کن بی هدف روزت رو تموم نکنی

برنامه نویس و شاعر و نویسنده هستم و دبیر آینده💛🌱
کاره ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهره اینم بدونی خوبه بهتر راهنماییم کنی

ببین من مشاوره کنکورم شما تو این شرایط تجربی روزانه باید 8 ساعت مفید بخونی بعد تا کنکور هی ساعت مطالعتو افزایش بدی بد اینکه کیفیت خیلی مهمه ما میگیم شما 5 صبح تا 7 درس بخونی بعد بری سرکار تا 4 5 عصر تا 2 1شب خیلی خوب باشی 5 ساعت مفید بخونی میشه 7 ساعت اونم 7 ساعت باخستگی سال کنکور بنظرم تموم تمرکزت باید رو درس باشه 

آیا می خواهی با عشق زندگیت آشنا شوی؟ به آینه نگاه کن.
2706