2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که خوبه تاهفت سال خوبه

ی سریا میگن زیاده😑😐

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   
2720
2714
فقط میخاد یسری تشویقش کنن ک توتصمیمش پافشاری کنه

دقیقا...تونی نی سایتم که خیلیاهستن میان میگن شوهرم ۸۰سال بزدگتره وراضیم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

اگه آدم سالمیه و مشکل اخلاقی نداره مشکل جسمی نداره مثلا بیماری صعب العلاج مشکل روحی نداره اختلالات رفتاری و خلقی مثل شکاک نباشه و خانواده اش خوبن و اگه با هم از نظر سطح فرهنگ و مالی و اخلاق تفاهم دارین ازدواج کن مشکلی نیست

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد

یکی از دوستان 12سال هست اختلافشون به نظرم خیلی خوبه شوهرش خیلی هواشو داره مثل یه عروسک باهاش برخورد می‌کنه و قدر دان هست منو شوهرم هم 3سال که فکر میکنم خیلی قدرمو نمیدونه هوامو نداره 

واینکه بالاخره اختلاف سن بیشتر باعث رفاه بیشتر هم هست 

خواهشا شعار ندین ! هیچ وقت کسی که اینقدر از تو بزرگ تره درکت نمیکنه و قطعا تفاهمی نخواهد بود !

مگه الان همه اینایی که با شوهرشون فاصله کم دارن تفاهم دارن من الان خودم با همسرم ۳ سال شوهرم از من بزرگتره و برا یه دهه هستیم اصلان تفاهم نداریم 

2706