2737
2734
عنوان

ضربه مغزی شدم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 71 پست
یعنی ضربه مغزیه؟؟؟

من یه بارسرم محکم خوردبه درخت چندلحظه بیهوش شدم بعدشم حالت تهوع داشتم ولی ضربه مغزی نشدم الانم خوبم خداروشکرچرامسایلوبراخودتون گنده میکنید ضربه مغزی مگه زنده میمونه کهبیادتاپیک بزنه آدم ضربه مغزی حتی قدرت نداره نفس بکشه مگه باکمک دستگاه 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
ن ندارم پس ضربه مغزی نیستم

نه خب اگه تازه خوردی باید مراقب باشی چون خدایی نکرده شروع بشه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توچرا زیر تایپک من سپت گذشاتی ؟؟میخواستم قفلش کنم بعدا بپاکم     اووووف خداااا اووووف

عه خبر نداشتم ک میخای بپاکی😂فردا پستمو پاک میکنم گلم گلیه نتون😁

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
من یه بارسرم محکم خوردبه درخت چندلحظه بیهوش شدم بعدشم حالت تهوع داشتم ولی ضربه مغزی نشدم الانم خوبم ...

اتفاقا عزراییل جونتو نگرفت باید شکر کنی 

چون بیهوش که شدی هیچی حال تهو هم داشتی 

من تصادف کرده بودم به سرم ضربه خورده بود دکتر گفت اگهکوچیکترین  حال تهویی یا سرگیجه دشاتی به خانوادت بگو بعد به مادرم اینا نگاه کرد گفت حتما بیارینش

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

😕

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2738
من یه بارسرم محکم خوردبه درخت چندلحظه بیهوش شدم بعدشم حالت تهوع داشتم ولی ضربه مغزی نشدم الانم خوبم ...

اخه یه فیلم بود مرده تصادف کرد فک کنم احضار بود بعدش بعدش مرد 

ترسیدم🤣

عه خبر نداشتم ک میخای بپاکی😂فردا پستمو پاک میکنم گلم گلیه نتون😁

فردا دیگه نمیتونی بپاکی یک ساعت بعدش میتونی بپاکی   میزارم میزارم یهو همه تایپکامو پاک میکنم کیف میکنم  

تو روحت😂برو دکتر محض اطمینان یه عکس بگیر.وصیت هم تو نی نی سایت چجور به مامانت برسه؟رو کاغذ باس بنوی ...

رو کاغذ مینویسم ک تونینی سایتم گفتم ک یهو شوهرم نزنه زیرش بگه کاغذو مامانم جعل کرده 

بعد میان میزنن تو نت میبینن راسته

رو کاغذ مینویسم ک تونینی سایتم گفتم ک یهو شوهرم نزنه زیرش بگه کاغذو مامانم جعل کرده  بعد میان ...

😂😂

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706