1874
2079
عنوان

ضربه مغزی شدم😭😭😭😭

875 بازدید | 71 پست

سرم محکم خورد از سنگ اپن ازدماغم خون اومد احتمال داره ضربه مغزی شده باشم؟؟؟😭😭😭 

از همینجا وصیت میکنم مردم دخترمو مامانم نگه داره شوهرم میره یه زن دیگ میگیره میمونه زیر دست نامادری

جرررر🤣🤣🤣🤣

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

خدا رحمتت کنه زن😑

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️

دورازجونت  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
😶😶😶😐

🥲😐

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت🤍۱۰ تیر 97 پر کشیدی مامان💔وَ جَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدّاً وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدّاً فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لَا یُبْصِرُونَ 🙂درخواست دوستی نمیپذیرم⛔️
2032
😐

جمله اخرش باحال بود 🙂😂😂😂

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

منم ی بار مثل تو شدم اون ستاره ها رو قشنگ میدیدم دور سرم میچرخن 😂😂😂💃💃💃

الانم اگه خیلی درد میکنه برو دکتر 😂😂

آب در نقطه ی جوش دیگه افزایش دما نمیده...🙂.   و از حالت مایع به بخار تبدیل میشه...👐🏻انسان ها هم یک نقطه ی شکستن دارن که..💔از اونجا به بعد دیگه افزایش غم ندارن..💛ولی به انسان دیگه ای تبدیل میشن.. 🧡🍂🥀🖤  بودیم و کسی قدر ندانست که هستیم، باشد نباشیم 👌🏻  هر کس گفت فراموشم کن.. نگو چرا!، بگو شما؟؟؟؟  🧡💚.  یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!😭😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️) 
2104
ن درد میکنه ولی بوی اون دنیا میاد

من که فقط میخندیدم باز من کف سرم به دیوار خورد یعنی یجوری گفت گررروممپ شوهرم از تو پذیرای پرید تو اتاق گفت فکر کردم چیز میزی منفجر شده😂😐😂😂😐

الانم پاشو برو دکتر تا بوی این دنیا بیاد🤪💃

آب در نقطه ی جوش دیگه افزایش دما نمیده...🙂.   و از حالت مایع به بخار تبدیل میشه...👐🏻انسان ها هم یک نقطه ی شکستن دارن که..💔از اونجا به بعد دیگه افزایش غم ندارن..💛ولی به انسان دیگه ای تبدیل میشن.. 🧡🍂🥀🖤  بودیم و کسی قدر ندانست که هستیم، باشد نباشیم 👌🏻  هر کس گفت فراموشم کن.. نگو چرا!، بگو شما؟؟؟؟  🧡💚.  یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!😭😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️)