2703
2553

سنتی بود معرفی شدیم 

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منو توی سال عموی مادرم دید اومده بود دنبال مامانش. منم اون روز دیدنش با خودم گفتم عجب پسر خوشگلی. یه ماه بعد اومد خواستگاریم. توی این یه ماه با زنعموش که میشد دختر همونی که فوت کرده دنبال یه دختر با مشخصات من می‌گشته. نه اسممو میدونست نه هیچی زنعموشم کلا منو فراموش کرده بود و آخر سر بعد از دیدن چندتا دختر که نه این نیست اومد خواستگاری🙈

لطفاً امضای من رو نخون.................................. مگه با تو نیستم عزیزم؟؟؟...................................... کجا میری داداچ؟😒............................................. تو که تا اینجا مصرانه اومدی یه صلوات واسه پولدار شدن همه بفرست مرسی🥺😂❤️ وسط چت میگی بیا بغلم اونم میگه اومدمممممم. ساقیتون حلال خوره😐😂 میگه شخصیت منو از حرف زدم قضاوت نکن... پس چیکار کنم کثافت؟؟؟ از رو شورتت بشناسمت؟  تویی که داری امضامو میخونی، امیدوارم آرزویی که تو دلته برآورده بشه...✨

حالا چرا ذوق کردی فوقش اینو میزاشتی😵

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2714
فامیل بودیم و از بچگی شدیدا همبازی هم بودیم تا اینکه یه مدت اصلا همدیگه رو ندیدم و بعد از چند سال تو ...

گفت منم علی؟؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

دوست برادرم بود توی یه محل زندگی میکردیم

میگه از همون اول که میدیدمت میگفتم من آخر این دختره رو میگیرم😅آخرشم گرفت

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2706