2737
2734
عنوان

آیا شاغل نبودن واسه خانما ضعفه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 144 پست
خب چ شغلی انتخاب کردین؟ اخه غیر از بازار یابی برای زنان خانه دار شغلی نیس ک اونم ک همش التماس ب بقیه ...

بازاریابی شغل سختیه...منکه میخوام آزمون فرهنگیان شرکت کنم..

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..
وقتی که به اندازه کافی بهت پول بده بدون اینکه بپرسه چیکارش کردی، اونوقت سطح زندگیت رو خودت تعیین کرد ...

عزیزم مسئله اینه نباید واسه گرفتن اون پول وابسته به کسی بود الان میده اگه یه روز نخواست بده چی؟از کجا معلومه که همیشه همین اوضاع باشه؟حداقل پول که میگیرید پس انداز کنید سرمایه گذاری کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تلاش کن پیشرفت کنی .یه مدت میتونی دو شیفت کار کنی به جایی که خواستی رسیدی بعد سبکتتر کن 

اخه من جایی که هستم خیلی خیلی کارش سبکه مراجعین کم هستن عصرا اقعا بی کارم همش استراحت میکنم حقوق میگیرم

چرا برم خابگاه بشینم وقتمو هدر بدم؟؟؟ اینجا میشینم حقوق میگیرم واقعا استدلال منطقیه

حالا بخاطر اینکه دوس پسرم جریدا شیفتاش عصر آفه برم بشینم خابگاه که بیاد دمبالم؟؟ مگه روانی ام

چرا درک نمیکنه نمیفهمم

دلم فقط آرامش میخواد... 
2731
وقتی که به اندازه کافی بهت پول بده بدون اینکه بپرسه چیکارش کردی، اونوقت سطح زندگیت رو خودت تعیین کرد ...

فرق داره عزیزم.. به صرف پول داشتن و خرج کردن جایگاه اجتماعی کسب نمیکنی.. در جامعه اونطور که باید حضور نداری ..پیشرفت نمیکنی.. 

2738
آفرین خوب میکنی منم همین تصمیمو گرفتم.دیگه دنیا داره به این نتیجه میرسه فلسفه ازدواج بخصوص با قانون ...

بخدا. افرین

حالا دوس پسرم ازیناس که با ازدواج سفید موافقه ولی من مخالفم میگم اینا مال آدمایی کهمیخان از زیر بار مسعولیت شونه خالی کنن

بهش فرصت دادم تا اونموقه میخواد بیاد خواستگاری نیومد ازونم رها میشم واقعا احتیاجی به مردا ندارم

دلم فقط آرامش میخواد... 
من نظرم اینه حتی اگر شاغلم نیستید حداقل یه هنر یاد بگیرید پس فردا درصورت لزوم ازش بتونید پول دربیاری ...

درسته عوض اینکه تو جوونی درس بخونم کامپیوتر وزبان یاد بگیرم.باید میرفتم .یه شغل مثل قالیبافی .راستادوزی و...یاد میگرفتم .چقدر به دردم میخورد حالا 

نه ولی مهارت نداشتن ضعفه

حتما رای میدم چون این حقه منه که سرنوشتمو تعیین کنم .به اقای رئیسی رای میدم چون علاوه بر برنامه کارنامه داره میتونی تحقیق کنی -عزیز !رای نمیدی؟نده !من و دیگران میریم و به جات تصمیم میگیریم�🤗خانومای عزیزی که شبهه دارن و دنبال جوابن میتونن درخواست بدن 0•پاسبانِ حَرَمِ دِل شُده ام شَب هَمِه شَب،کِه دَر این پَردِه جُز اندیشِه ی "او" نَگذارَم• سلسله مباحث از بعثت تا ظهور استاد پناهیان عالیه اگه میخواید دین اسلام رو بشناسید🌸    ●فقط حیدر امیرامومنین است ●  جانم فدای علی و خاندانش 🌱  ماه را گم نکنی بین چراغانی ها 🌱                               فرض کن حضرت مهدی (عج ) به تو ظاهر گردد/ ظاهرت هست چنانی که خجالت نکشی؟/ باطنت هست پسندیده ی صاحب نظری ؟/ خانه ات لایق او هست که مهمان گردد؟/ لقمه ات درخور او هست که نزدش ببری ؟/ پول بی شبهه و سالم زهمه داراییت.../ داری آنقدر  ک یک هدیه برایش بخری؟/ حاظری گوشی همراه تو را چک بکند ؟/ با چنین شرط ک در حافظه دستی نبری!/ واقفی بر عمل خویش تو بیش از دگران... میتوان گفت تو را شیعه اثنی عشری؟؟؟
عزیزم مسئله اینه نباید واسه گرفتن اون پول وابسته به کسی بود الان میده اگه یه روز نخواست بده چی؟از کج ...

بله منم پس انداز رو گفتم...همون خانمی ک از شوهرش پول میگیره اگه عاقل باشه پس انداز هم میکنه

این روزا.. یه "قاب عکس خالی" ام..
همه ک یجور زندگی نمیکنن یه زنی شوهرش اونقد پول میریزه سرش که میتونه پس انداز هم بکنه طلا و ماشین و ...

همیشه کار کردن بخاطر نیاز مالی نیست

من مجرد هم بودم کار میکردم

کار کردن اونقدر حس خوبی به من میده که اصلا به پولش فکر نمیکنم. چه کل حقوقمو خرج کنم چه کلش رو پس انداز کنم برام فرقی نداره. کار کردن به من حس مفید بودن میده. و چیزی از زنونگی من کم نمیکنه. من اگر همسرم میگفت کار نکن قطعا افسردگی میگرفتم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706