2737
2734
عنوان

پدر شوهر خسیس😊

509 بازدید | 21 پست

کسی بوده پدر شوهرش پول های عروسی و جشن بچه دنیا اومدش و برداره نده؟ این کار کجا باب هست اخه؟ ما تهرانیم ندیدیم. ما واسه بچم میخواستیم جشن بگیریم پدر شوهرم گفت اولین نوه دختر هست ما دختر نداریم خودم میخوام جشن بگیرم. ما هم استقبال کردیم.😊دو روز مونده به مراسم گفت فامیلای تورو دعوت نمیکنیم چون جشن خودمونه😳😳😳 من اصلا فامیلم دعوت نکردم فقط پدر مادرم و خواهرم و برادرم و زن داداشم. با نهایت خجالت کنسل کردیم.بعد همون شب قبل گفت شیرینی و میوه رو تودتون تهیه کنید شام با منه. و در اخر همه پولهارو خودش برداشت رو این حساب که هزینه جشنش بوده 😞 من خودم دوباره جشن گفتم فامیل و دوست و اشناهامون و دوستای خودم  و شوهدم و دعوت کردم.  من عروسی نخواستم  اون زمان پول اوردم شوهرمم پول اورد غرب تهران یه زمین ۱۸۰ متری خریدیم خیلی برامون سنگین بود .دوست داشتم پیصرفت کنیم جای جشن و ریخت و پاش. بعد پدر شوهرم گفت حالا که عروسی نگرفتید بیاید خونمون عصرونه .ما رفتیم دیدیم کل فامیلصون اومدن منو ببینن تبریک بگن همه موقع خداحافظی پاکت  پول بهم دادن وقتی رفتن پدر شوهرم یه دسته پاکت بزرک و اومد ازم گرفت.پول زیادی نبودا  تقریبا خودش گفت ۷ ۸ تومن بوده جون فقط عمه خاله هاشون اومده بودن تبریک اما همونم نداد. الان جنابعالی با اون ثروت پول کم اورده مغازه خریده زنگ زده شوهرم. ما طبق معمول پول داریم همیشه کنار

شوهرمم چون نماز میخونه دروع نمیکه گفت پول دتریم اما مال رهاس. واقعا هم مال منه . گفت ازش بگیر بده. منم گفتم شرمنده میخوام ماشینمو عوض کنم. حالا زنگ زده به شوهرم میگه ماشین زنتو که میخوای عوض کنی بفروش پولشو بده من ۳ ماه دیگه بهتون میدم خودتونم بزارید روش عوضش کنید. واقعا روصون زیاده. من چند ماه تو خونصون به اصرار خودشون طبقه بالا زندگی کردم اخر پرتمون کردن بیرون که میخوایم بدیم مستاجر‌. الان پول و ندادم ماشینمم ندادم. یکم حس عذاب وجدان دارم اما نمیتونم خودمو قانع کنم بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای من بدتر کردن جشن پسرم رو پدرومادر من گرفتن ولی مادرشوهر از خدا بی خبرم با وحشی گری و سلیطه بازی همشون رو گرفت، اینجور پدرومادرا بی شرفن گدان

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2738
برای من بدتر کردن جشن پسرم رو پدرومادر من گرفتن ولی مادرشوهر از خدا بی خبرم با وحشی گری و سلیطه بازی ...

خیلی زشته واقعا. اخه ینی لنگ چند میلیون پول نوه شون هستن. ؟ با این همه دارایی. پدر شوهرم واسه تولد دخترم من ۲۰۰ تومن داد😅

خیییییلی خسیسو زرنگه به هیج عنوان یه هزاری هم کمک نکن والا همه جا پشت بچه هاشونن اون از شما کنده چیزی کع حق شما بوده اصلا عذاب وجدان نداشته باش صاف بگو از شما به ما کم نرسیده ممنون نمیدم عجله دارم واسه ماشین

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...
خیلی زشته واقعا. اخه ینی لنگ چند میلیون پول نوه شون هستن. ؟ با این همه دارایی. پدر شوهرم واسه تولد د ...

باز خدا خیرش بده دویست داده برای من مادرشوهرم به شوهرم گفته برو ربع سکه بخر تا پیش فامیلای زنت سربلند بشی شوهر ساده ام هم رفته خریده داده روز جشن جلوی همه داد بعد اینکه مهمونی تموم شد با دعوا و جیغ و داد تمام کادوها رو برداشت رو رفت

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
خیییییلی خسیسو زرنگه به هیج عنوان یه هزاری هم کمک نکن والا همه جا پشت بچه هاشونن اون از شما کنده چیز ...

میخوام یه جوری ندم که یاد اون روزا که هدیه هارو گرفت بیوفته بفهمه تلافیه

باز خدا خیرش بده دویست داده برای من مادرشوهرم به شوهرم گفته برو ربع سکه بخر تا پیش فامیلای زنت سربلن ...

اینارو داری واقعی میگی؟!!خدایی هنگ کردم😐😐😐😐

میخوام یه جوری ندم که یاد اون روزا که هدیه هارو گرفت بیوفته بفهمه تلافیه

بگو شرمنده بابا جون این پولم بدم میره پیش پول کادوهای عروسی و بچه! لطفا رو ابن پول حساب نکنید

اینارو داری واقعی میگی؟!!خدایی هنگ کردم😐😐😐😐

متاسفانه بله تازه این یه گوشه از شیرین کاری هاشونه، کلا معتقدن چون پسر دارن باید همه جوره خرج کنه براشون از این طرف هم کادو نمی دن که بازم چون پسر داریم وظیفه نداریم خانواده دختر بیچاره همه جوره باید خرج کنن، تازه پدرشوهر مادرشوهرم جوانن پدرشوهرم متولد چهل و شش مادرشوهرم متولد پنجاه از کار افتاده هم نیستن، شوهرم از ترسش خونه و ماشین رو زده بنام من که خدای نکرده یه بلایی سرش اومد اونا نیان خونه و ماشین رو از من و بچه هاش بگیرن

2706