2737
2734

اما مردم اذیتم میکنن از صبح تا حالا انقدر زنگ زدن و با مامانم حرف زدن حالم الان گرفته ست من تازه دو روزه طلاق گرفتم والا حالم بد شد از این حرفای خاله زنکی ،از این حرفای چرت و پرت که دل ادمو میشکنه هعی خدایا چقدر دنیای بدیه دلم میخواد جمع کنم برم توی یه جزیره که هیچ کس نیست خودم باشمو خودم...

خدای من قلبم فشرده ست😔

اسمم ریحانه ست .🌺در کوی ما شکسته دلی میخرند و بس🙂رضی به رضائک 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم 

اولا آفرین بهت که خودتو از رنج و سختی کنار کسی که احساس کردی نمیتونی باهاش باشی نجات دادی و مث بعضی زنا الکی نسوختی و نساختی و جوونیتو حروم کنی

دوما بیخیال حرف مردم با.سن لقشون این مردم همونایین که وقتی آدم میمیره تو فکر اینن نوشابه مشکی بردارن یا زرد

انقد خانمایی میشناسم ک طلاق گرفتن موفق تر شدن خوشگل تر شدن.شاد تر شدن

رفتن دنبال کار و شغل و درآمد و تحصیل

خودتو نباز.کسی مث تو که شهامت اینکارو داشته شهامت عبور از مشکلاتی سخت تر از اینم داره

برات آرزوی موفقیت میکنم

تو برو خود را باش
برات دعا میکنم که حال دلت خوب باشه و حرف مردم روت تاثیر نداره♥️و بهترین اتفاقات برات رقم بخوره 🌹

نمیدونم چرا توی این شرایط قرار گرفتم کاش تصادف کرده بودم جای این اتفاق

فدا سرت 

حتما انتخاب بهتری نداشتی برای ادامه اون زندگی

درکت میکنم و امیدوارم زودتر به روزای خوبت برگردی 

من همه روزهای تاریک بعد طلاق رو با موفقیت پشت سر گذاشتم

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
فدا سرت  حتما انتخاب بهتری نداشتی برای ادامه اون زندگی درکت میکنم و امیدوارم زودتر به روزای خ ...

الان حالت چجوره؟تونستی بازم‌ازدواج کنی؟

2706