2726
عنوان

لر کهگیلویه بویر احمد هست اینو معنی کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 38 پست
اینو بلد نیستم..مشک خو یعنی موش استعاره از چیز کوچک...تی هم چشم...تر هم یعنی خیس...حالا خودت ببین تو ...

نمیدونم درست گفتمش با نه

درمورد آدم لاغر مردنب صحبت میکردیم گفت تیترمشکی یا یه چیز شبیه این

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام خوبی به نظرت دختر فارس عروس لر بختیاری بشه؟ کلا پسرومادر بختیاری چجوری اند چه توقعی از عروس ...

پسرای بختیاری اکثرن زن دوستن 

ولی خوب خیلی خانواده براشون مهمه ..

😁جهازم با پسره 

شب چله .شب عید .شب عید فطر کادو میدن ..حالا هر چیزی باشه..عروسی هم بخرج داماده..

باشون مهریون باشی میزارنت رو سر ...

کاربریم دو نفره هستیم 
مهربونی واحترام رو به چی میدونن میشه بیشتر توضیح بدی

حداقل هفته ای ی بار خانواده پسر رو دعوت کنی ..

باشون راحت باشی..احترامشون داشته باشی ..وقتی میان خونت پذیراییت خوب باشه .ی جوری رفتار کنی که احساس نکن که اومدن خونه غریبه ..خودتم وقت داشته باشی بهشون سر بزنی ..ی وقتی مهمون دارن زیاد بری کمک خانواده شوهرت ..اگه خودتم بگیری و محل ندی همچین بی احترامت میکنن 😂😂که پشیمونت میکنن از ازدواج با شوهرت

کاربریم دو نفره هستیم 
حداقل هفته ای ی بار خانواده پسر رو دعوت کنی .. باشون راحت باشی..احترامشون داشته باشی ..وقتی میان خو ...

بگو بیشتر بگو چجور بی احترام میکنن

پسراشون معتقدن یا نه اهل دختر بازی اند؟

خیلی میترسم

موش آب کشیده

میشه کلمه به کلمه بگی هرقسمتش چه معنی میده 

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 
مشک یعنی موش.  تیترهم هم آبکشیده

اها😢مرسی عزیزم

بگو بیشتر بگو چجور بی احترام میکنن پسراشون معتقدن یا نه اهل دختر بازی اند؟ خیلی میترسم

بستگی داره ..اونم ب ذات ..خودت باید اینو کشف کنی که هیزه یا نه ..ولی در کل چیزی ب لسم طلاق تو خانواده ها نیس ..خیلی کم ب ندرت ..از ۱۰تا ازدواج ممکنه ۲تاش طلاق باشه..حالا یا خیانت از هر دو طرف .یا اعتیاد آقا .اکثرن سازش میکنن‌...دختری هم قهر بره خونه باباش 😂😂انقد پسره فک فامیلشو میفرسته انقد میرن میان تا دختره رو 

برگردونن سر زندگی ..

شما با فامیلاتون چجوری برخورد میکنین ..؟برو بیا ..راحتی 

سخت نگرفتن هر مسئله ای ...خوب همون جوری رفتار کن 

کاربریم دو نفره هستیم 
2706