2703
2553
عنوان

بوی دهان😥😥

448 بازدید | 26 پست

حالا نیاین آه اووووو کنید بگید اححح بوی دهن 

اگه راهکاری هست لطفا بزارید بوی دهان ناشی از معده دندون خراب نیس

برای ظهور امام زمان (عج) و بخت گشایی همه جونا یه صلوات بفرستید 😍😍 کاربری سومم هست😑😍

سنگ لوزه داری عزیزم

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    

ایییییییح😂😂فان بود فحشم ندی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مسواک

چای بجو

دارچین

ادامس

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
ن لوزه ام بررسی شد 

مطمعنی رفتی دکتر 

خدایا دلم میخاد ببرمت بستنی فروشی دو تا آب هویج بستنی بخرم یکی به افتخار تو یکی به افتخار خودم اما نمیشه دوتا میخرم میخورم  به افتخار خودم خودت    
2714

اگه از معده اته باید بری دکتر 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

وای منم شوهرم همیشه دهنش بو میده نفساش میاد تو صورتم میخام خفه شم چیزی هم بهش نگفتم تا حالا

همیشه سعی کردم دل کسیو نشکنم؛اما به خودم که نگاه میکنم،تیکه تیکه ام:  سعی کردم کسیو تو غمهاش تنها نذارم . اما هیچکس نفهمید کی ناراحتم .سعی کردم با همه مهربون باشم اما بعضیا فکرکردن من احمقم!!! همیشه بقیه رو بخشیدم،،اما فکرکردن متوجه خطاهاشون نشدم:
بس از چیع  بر من انقد بو می داد خدا شاهد هر روز مسواک می زدم  شب روز  دوتا دندون خ ...

منم هرروز مسواک میزنم .حس میکنم از معدمه اخه زیاد عصبی میشم وقتی ام بشم معده درد می گیرم😢

برای ظهور امام زمان (عج) و بخت گشایی همه جونا یه صلوات بفرستید 😍😍 کاربری سومم هست😑😍
وای منم شوهرم همیشه دهنش بو میده نفساش میاد تو صورتم میخام خفه شم چیزی هم بهش نگفتم تا حالا

حتما از دندونشه دندون خراب خیلی بوی بدی داره 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^
2706