2733
2734

تورو خدا دعام کنین حالم بده دعا کنین پشیمون شه از حرفش از تصمیمش

بعد چهار ماه عقد بی دلیل یهو سرد شد 

دیشبم حرف دلشو زد گفت بیا جدا شیم من نمیتونم خوشبختت کنم هرچی دلیلشو پرسیدم فقط گفت ول کن ول کن 

دنیا رو سرم خراب شد 

امروزم اصلا پیام نداده 

باورم نمیشه زندگیم به همین راحتی از هم داره  میپاشه 

اینقدر گریه کردم دارم کور میشم با دلای پاکتون دعام کنین من عاشقشم 😔

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمئن باش یکی دیگه اومده تو زندگیش یا ازت زده شده

دارم دق میکنم 😔

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2738

خب خداروشکرعروسی نکردی بچه نداری طلاق بگیرخیلی راحت تمام مهریتوهم بگیرخیلی هم جدی باش پاشوپاشوبرودوش بگیربه خودت برس بیخیال

➖⃟♥️••گر تو شَوی گُناهِ من توبه نمیکنم زِ تو.. :)✌️تولدم1376/4/3

تو عقد پبش میاد فشار خانواده چرت و پرت خواهرشوهر پر کردن توکل ب خدا نترس صلوات فرستادم

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
چه بد  نمیشه که حرف نزنه باید صحبت کنه مشکل خاصی داشتید این مدت؟

نه هیچ مشکلی نبود فقط حدود یه ماه پیش یهو سرد شد

دیشبم که حرفشو زد 

دلیلشو هم که نمیگه 😔

نمی دونم چرا عقد می کنید وقتی عروسی نمی گیرین

وات؟

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

آخه چرا وای الهی بمیرم میدونم چقدر سخته برو خونشون برو باهاش حرف بزن نکنه یه مشکلی براش پیش اومده

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706