2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله   چاق کنندست

با ۱بار چند کیلو مثلاً

من آنگه که گردم به مستی هلاک   به آیین مستان بَریدم به خاک/ بـه تـابـوتـی از چـوبِ تـاکـم کـنیـد به راه خرابات خاکم کنید/ بــه آب خــرابـات غســلــم دهــیـد  پس آنگه برِ دوشِ مستم نهید/ مـریـزیـد بـر گـور من جز شـراب  میارید در ماتمم جز رباب/مـغـنـی ، مـلـولـم٬ دوتـائــی بــزن  به یک تائی او، که تائی بزن/ بزن چنگ در پرده ارغنون  رهایم کن از چنگ دنیای دون /مبادا عزیزان که در مرگ من بنالد بجز مطرب و چنگ زن /تو خود حافظا سر ز مستی متاب که سلطان نخواهد خراج از خراب نزادی مرا کاشکی مادرم   وگر زاد مرگ آمدی بر سرم  که چندین بلاها بباید کشیدز گیتی همی زهر باید چشید🌤  گوا شیرگیرا یلا مهترا دلاور جهاندیده کنداورا کجات آن دلیری و مردانگی کجات آن بزرگی و فرزانگی کجات آن دل و رای و روشن‌روان کجات آن بر و برز و یال گران کجات آن بزرگ اژدهافش درفش  کجا تیر و گوپال و تیغ بنفش  نماندی به گیتی و رفتی به خاک که بادا سر دشمنت در مغاک
اطلاعی راجع به چاق کننده بودنش ندارم  ولی یکی از دردناک ترین امپولایی بوده که زدم البته بعد از ...

الان فقط مهم اینه چاق بشم😂😂تحمل میکنم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💕
من هر شش ماه یا یکسال می زنم ولی مداوم نه ... دور پز پیش زدم .  تقویت کننده هست

میخوام هفتع ای یکی بزنم

ببینم نتیجه میگیرم یا نه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد💕

اونقدر چاق کننده نیست، با چند بار استفاده آدم ب مرز چاقی نمیرسه، نترسونید ، من خودم استفاده میکنم زمانی ک ضعف دارم، در ماه هم باید ۱بار استفاده بشه

ما اونجوری ک دلمون میخواست زندگی نکردیم...اونجوری زندگی کردیم ک مجبور بودیم...
2706