2737
2734
عنوان

مامانا بیاید نگرانم

97 بازدید | 9 پست

من امروز داشتم پوشک دخترمو عوض میکرد متوجه شدم چین بالای روناش قرینه نیست،یکی بیشتر پف داره یکی کمتر.نکنه پاش دررفته یا چیزی شده باشه.منظرم این قسمته تو نت بهترین عکس مربوطه همینه

دوتا بچه دارم ولی تاحالا دقت نکرده بودم،اگه بیقرار نیست و پاشو خوب تکون میده لازم نیس نگران باشی گلم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

الله اکبر پسرم ۲۱ ماهشه تا حالا دقت نکرده بودم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا بچه دارم ولی تاحالا دقت نکرده بودم،اگه بیقرار نیست و پاشو خوب تکون میده لازم نیس نگران باشی گلم

نه اصلا علائم خاصی نداره.تو نت خوندم نوشته بود خیلی وقتا بدون علائمه در رفتگی ترسیدم.وگرنه هم خوب تکون میده هم ورزش میدم گریه و..نمیکنه اصلا

2728
منم تا امروز دقت نکرده بودم،امروز دیدم😅

ولش کن دقت نکن خوشت میاد الکی نگران شی؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

این نت اصن ادمو میپاشونه 

از قدیم نا حالا وقتی جایی در میره کبود میشه ورم میکنه

ی لحضه خودت با خودن فک کن یعنی از جا در بره بدون علائم؟😳🤔

الکی نگران نباش انقدرم استرس نکش

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2738
نمیدونم که اولین بچه ادم رو همه چی حساس میشه

اتفاقا من اصلا حساس نبودم و نیستم میدونم فقط خودمو اذیت میکنم اینطوری و اعصابم بهم میریزه

نه اصلا علائم خاصی نداره.تو نت خوندم نوشته بود خیلی وقتا بدون علائمه در رفتگی ترسیدم.وگرنه هم خوب تک ...

پس نگرانیت بی مورده عزیزم،اخه اگه خدانکرده در بره لااقل بچه موقع تکون دادن پاش گریه میکنه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️