2733
2734

تازه زایمان کردم ویه پسرکوچیکم دارم یسالوچهارماهشه .خیلی افسرده شدم از خونه زندگیموشوهرم دورم خونه مامانمم بخاطر دوتا بودن بچه ها تنها ازپسشون برنمیام بچه بزرگم خبلی بهانه گیره .خودمم حالم خوب نیس وسواس فکری وعملی شدید گرفتم و همش بع شوهرم گیر میدمو بحث میکنم و خیلی استرسی شدم ..وقت مشاورع و اینجورچیزاهم ندارم .بنظرتون دارویی چیزی میشه تو شیردهی مصرف کرد مثلا برم دکتر دارو بده بهم 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

همون قرصای ویتامین بارداریتو ادامه بده .

ویتامین مارک  پرگناکر  عالیه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
همون قرصای ویتامین بارداریتو ادامه بده . ویتامین مارک  پرگناکر  عالیه

ویتامین ببخشید به اعصابم مگ ربط دارع

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویتامین ببخشید به اعصابم مگ ربط دارع

افسردگی بعد زایمان خیلی طبیعیه . ولی وقتی ویتامین بدنت کم باشه استرس داری .. درد داری .. بی خوابی داری .. خستگی داری .. اینا همش باعث میشه بد اخلاق باشی و عصبی .. هر چقدرم شب وزود  بخوابی زودترم خوب میشی .

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
افسردگی بعد زایمان خیلی طبیعیه . ولی وقتی ویتامین بدنت کم باشه استرس داری .. درد داری .. بی خوابی دا ...

چون وزنمو میبرد بالا قطعشون کردم ..

مولتی ویتامین و قرص آهن ، بادام و پسته خام ، شیر ، گوشت میوه، مویز ..بخور ، از بچهدات لذت ببر دیگه ...

حتمن میخورم مرسی .نگهداری ازشون خیلی سخته ولی خداروشکر

2738
حتمن میخورم مرسی .نگهداری ازشون خیلی سخته ولی خداروشکر

هیچ لذتی بالاتر از بچه داری نیست ، منم دو تا پشت سر هم آوردم ، تا میتونی از این دوران لذت ببر ، وقتی برگردی عقب چند سال دیگه میبینی بهترین و مفید ترین لحاظات زندگیت بوده، هر لحظه آجر و پاداش فراوان برات نوشته میشه

هیچ لذتی بالاتر از بچه داری نیست ، منم دو تا پشت سر هم آوردم ، تا میتونی از این دوران لذت ببر ، وقتی ...

اره عزیزم حرفتون واقعا درسته ...ولی خب گاهی وقتا ادم واقعا میبره ..بازم ممنون