2733
2734
عنوان

امشب اقای متکی دیدم....

149 بازدید | 12 پست

تو ی همایش بود اینقد دورش شلوغ بود که نمیزاشتن ببینم منم با حرف تند گفتم چ خبرتونه ما نباید مشکلمونو به نماینده دولت بگیم بعد خود آقای متکی ودور اطرافیان گفتن بفرمایید منم رفتم نزدیکش مشکل کاریمو گفتم گفت من دیگه حرفم برو نداره منم گفتم پس چرا دارید سخترانی میکنید اونم شماره شخصیشو داد.براش پیام فرستادم ولی فک نکنم جوابمو بده اصلا امیدی ندارم.😫😔😑

@سازخوش    

لطفا برام دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نا امید نباش  یهو معجزه میشه 😍

واقعاااا عزیزم.بنظرت جواب میده؟خودم ازش امیدی ندارم چون من کی ام که جوابمو بده دورش پر از آدمای قدرتمند بود😔

لطفا برام دعا کنید 
2731
اره بابا  فقط صبر کن ببییین

مررسی عزیزم امیدوارم میکنی وانرژی مثبت میدی.بنظرت حالا حدودی میتونی زمان بگی.میدونم سرتو درد میارم ولی درکم کن لطفا🙏🏻

لطفا برام دعا کنید 
2738
حدودا تو همین ماه گلم

تورو برام خدا فرستاده تو اوج ناامیدی بهم امید بدی فقط کاربریتو نترکون یا اگه با اکانت دیگه اومدی بهم بگو اینجا تورو دارم.حتما اتفاقی افتاد میخام تگت کنم.البته بازم ناامید بودم وسوال داشتم میخام مزاحمت بشم گلم😘🌹🌹

لطفا برام دعا کنید 
تورو برام خدا فرستاده تو اوج ناامیدی بهم امید بدی فقط کاربریتو نترکون یا اگه با اکانت دیگه اومدی بهم ...

چشم خانومی من همیشه کنارتم هر وقت فکر کردی بهم نیاز داری پیام بده 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷عزیزدل

حدودا تو همین ماه گلم

وای عزیزم اقای متکی جوابمو داد باورم نمیشه.گفت اگه تغییرات حاصل بشه منظورش آقای رئیسی بیاد هرکاری از دستم بربیاد انجام میدم😍.بنظرت کی رئیس جمهور میشه؟؟؟

لطفا برام دعا کنید