2726
عنوان

بیاین عکس کراشای بچگیتون رو بزارید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46545 بازدید | 1155 پست
خب هر کس سلیقه ای داره با اون دو تا دندون خرگوشی بازیکن خوبی بود 

اره من دائم الکراش بودم😆😂

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در حال حاظر کراشمه شوما هم با زوزه تایپکای دیگه عیشق و حال کنین دا راحت باش بمولا😏

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2728

من کلاس اول راهنمایی بودم ب ی پسر توراه مدرسه همیشه جلودرخونشون بود فکر میکردم برا من اونجاست ولی بعد فهمید مواد فروش و بخاطر مشتریاش بوده🐷🐷🐷🐷🙄🙄🙄🙄😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
در حال حاظر کراشمه شوما هم با زوزه تایپکای دیگه عیشق و حال کنین دا راحت باش بمولا😏

@زوزه_ی_گرگ   😐😐😐

شکوفه تعلیق شده😒

تو این شهر پر نقاب تو با اون بخواب.......من با قرص خواب🙂 تتلیتی نیستم فقط یاس♥
اولا لباسا جنسیت ندارن  دوما دخترونه نیست  سوما باشه خب هر کسی یه سلیقه ای داره کار درست ...

لباسا جنسیت ندارن؟

ینی یه مرددد می‌تونه دامن بپوشه یا روسری سرش کنه؟

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده

تو خودت امضاتو وقتی گفتم عوض کردی 🙂

تو این شهر پر نقاب تو با اون بخواب.......من با قرص خواب🙂 تتلیتی نیستم فقط یاس♥
تو خودت امضاتو وقتی گفتم عوض کردی 🙂

چیزی گفتی داشم؟

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
@زوزه_ی_گرگ   😐😐😐 شکوفه تعلیق شده😒

جالبه

2706