2726
عنوان

بیاین عکس کراشای بچگیتون رو بزارید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46545 بازدید | 1155 پست
عکس بچگی منو همسرم😍

وای خداااا

چ جالب💛💛

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس بچگی منو همسرم😍

منو همسرمم داریم😁😁اون ده سالش بوده من تازه دنیا اومدم خیلی خنده داره عکسش

#انسانم_آرزوست                                                                      یه مامان مجرد                                                        طبیعت گردوکوهنورد.                                            آنکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست😑
2728

مدتی هم ایلجیما تو سریال رودخانه ماه یه همچین اسمی بود فکنم

آقایی ک تنوع دوسداری ازدواج نکن .....خانومی ک بجای بچه داری و خانه داریت تازه یادت افتاده مجردی نکردی😏بشین سرجات زندگی بقیه رو ب گند نکش ک خداسردخترت میاره.....برادرم دنبال متاهلا نباش ....خواهرم برای خرید مانتوکیفوکفش ب هرذلتی تن نده....آقایون و خانوما خدا شاهد اعمال و رفتارمونه فکرمیکنین عمرنوح دارین؟فکرمیکنین رویین تنین اصلانمیمیرین؟؟؟؟؟ب فکر عاقبتتونم باشین😊

سعید شیخ زاده 

مهران مدیری وقتی با لاله صبوری اجرا داشت

شهاب حسینی تو اکسیژن 

سروش گودرزی تو خط قرمز 

پارسا پیروز فر تو درپناه تو

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706