2726
عنوان

چیکار کنم دل ب نماز ببندم😔

129 بازدید | 20 پست

از بچگی نمازامو درست نمیخونم

هر وقتم تلنگری بهم بیاد فوقش ی هفته بخونم

خیلی دوس دارم نمیگم سر وقت ولی بخونم😔

زودی خسته میشم.

الانم دو تا بچه شیر ب شیر دارم.

بزرگه رو از پوشک میگیرمش .دیگه خودتون میدونید چ وضعیه

چیکار کنم با هر مشکلی ک داشتم نماز سر جاش باشه

چ جور دل ببندم

چیکار کنم ترکش نکنم

♥️💞

تنبلی رو بزار کنار ب مرور عادتت میش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چندبار وقتی حتی حوصله نداری برو وضو بگیر و با نفست مقابله کن کم کم عادت می‌کنی بادصبا نصب کن گوشیت اذان بگه حواست باشه یادت نره 

فاصله بچه هات چقدره

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2728

دقیقا منم خیلی دوست دارم ولی از وقتی ک ب خودم قول میدم بخونم یه هفته الی ده روز بعد باز تنبلی و روز از نو اصلا ارادم قوی نیس برا نماز از خدا هم شرمندم مخصوصا صبا تنبلیم میاد پاشم

قصه ی ما ب سر رسید..کلاغه ب خونش نرسید😕
یه چندبار وقتی حتی حوصله نداری برو وضو بگیر و با نفست مقابله کن کم کم عادت می‌کنی بادصبا نصب کن گوشی ...

باد صبام همیشه اذان میگه چ نماز بخونم چ نخونم

بچه هام ۲ سال ۴ ماه و ۸ ماهن

♥️💞
دقیقا منم خیلی دوست دارم ولی از وقتی ک ب خودم قول میدم بخونم یه هفته الی ده روز بعد باز تنبلی و روز ...

اره دقیقن منم

من تا صب بیدارم متاسفانه ولی حاضر نیستم بخونم

میخونم ولی ن همیشه

گاهی

♥️💞
باید خودت به این نتیجه برسی گلم 

میرسم

ولی باز خسته میشم

برنامه های زندگی پس از زندگی رو نگاه میکردم ی مدت سر وقت میتوندم

دوباره سر اینکه کسی نبود بچمو بگیره اذیت میکرد ک نماز مغرب بخونم دیگه نخوندم😕

♥️💞
2706