2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کجاش بود ؟چندتا داشت؟الان چطورن؟

گردن و زیر بغل

پرتو درمانی کردن،چند سالی هم قرص شیمی درمانی خوردن،الان دیگه نمیخورن قرص،فقط ۴ماه یبار یه جلسه شبمی درمانی میکنن

خوبن خداروشکر

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
میشه علایمتون رو بگید من سمت چپ گردنم قسمت جلویی البته حس درد خفیف دارم مثل درد جوش زیرپوستی ولی جوش ...

عزیزم از من خیلی علائم نداشت.یعنی ورم خیلی کم داشتم مشکل بلع هم نداشتم..برو دکتر غدد حتما.

2738

من دارم سمت راست گردنم الان چهار ماهه اندازه کوچولو نخود البته الان اندازه عدس هستش

رفتم دکتر گفت از دندونته.. که باعث شده غدد لنفاویت متورم بشه

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
گردن و زیر بغل پرتو درمانی کردن،چند سالی هم قرص شیمی درمانی خوردن،الان دیگه نمیخورن قرص،فقط ۴ماه یب ...

خانومی چه علائمی داشتن که دکتر گفت شیمی درمانی بشن؟و اینکه چندتا داتشن؟

برا شما چندتا بوده؟

یدونه عزیزم 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
نمیدونم تهش چی میشه اینا

نگران نباشین من که برام مهم نیست 

2706