2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

اسی 😍❤️😅

آرامش دنـیا تـو بـغـل تـو خـلاصـه مـیشـه💜همـسـرم تـو حـال خـوب مـنی 💜 حـالـی بـهتـر از کـنار تـو بـودن سـراغ نـدارم جـــانــا 💜👩‍❤️‍💋‍👩 بـا تـو بـودن چـیزیـه کـه بـهـش مـیـگـم خـوشـبـختـی 💜❤️❤️❤️ مـن و تـو عـاشـقـانـه تـریـن تـرکـیـب دنـیایـیم💜ضـربـان قـلـبـت بـهـتـریـن آهـنـگ دنـیاسـت دلـبرم 💜عـــاشــقــتــم پـادشـاه قـلـبـم 💜❤️❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👩                 خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2032
ل    

چیهههه😲

آرامش دنـیا تـو بـغـل تـو خـلاصـه مـیشـه💜همـسـرم تـو حـال خـوب مـنی 💜 حـالـی بـهتـر از کـنار تـو بـودن سـراغ نـدارم جـــانــا 💜👩‍❤️‍💋‍👩 بـا تـو بـودن چـیزیـه کـه بـهـش مـیـگـم خـوشـبـختـی 💜❤️❤️❤️ مـن و تـو عـاشـقـانـه تـریـن تـرکـیـب دنـیایـیم💜ضـربـان قـلـبـت بـهـتـریـن آهـنـگ دنـیاسـت دلـبرم 💜عـــاشــقــتــم پـادشـاه قـلـبـم 💜❤️❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👩                 خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

اد

خواهرگلم 💓میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستی؟شاید یه صلوات تو گره مشکلمو باز کنه...خودتو دست کم نگیر چون خدا دعا درحق دیگرانو بهتر قبول میکنه 🌷ممنونم ازت ....نمیدونم کی هستی ولی دعا میکنم بخاطر دل مهربونتم که شده خدا آرامش رو جزو روزمرگی های زندگیت قراربده❤دل کندن اگه آسون بود 🥲...فرهاد کوه نمیکند دل میکند🥀
2104
2051