2733
2734

شهرزاد 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

دبش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
دوغزال سیاه

دوغزال عالیه ولی خیلی گرون شده 

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
ن اصلا

من دوبار میخرم خوب بوده  شهرزاد گرفتم خدایی افتضاح بود   دبش هم اصلا راضی نبودم   تا الان شاهسوند و گلستان و دوغزال خوب بودن. البته طعم چای و  ذائقه هر شخص متفاوته

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
دوغزال عالیه ولی خیلی گرون شده 

آره بعد یه چیزی اگه میخای چای که میزاری خیلی خوش رنگ وطعم باش همون اول که میخای کتری اب بزاری، داخل قوری یه قاشق چای خشک بریز بعد یه کوچولو اب بریز روش،بزار روی کتری تا کتری جوش بیاد بعد اینکه جوش اومد حالا اب جوش بریز،رو قوری عالی میشه همون لحظه هم رنگ خوبی میگیره

2706