2726
عنوان

نت برای وای فا

67 بازدید | 10 پست

من میخام تازه وای فای نصب کنم اما ازش هیچ سر درنمیارم که نت از کجا بگیرم چند هست و با چه حجمی

میدونم ک از نت سیمکارت قیمتش بصرفه تر و بهتره

اونایی که دارن چجوریه استفادش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام برا خرید نت چندین روش وجود داره اولیش میتونی از مخابرات بگیری حجمش بستگی به خرید خودت داره مثلا 25 گیگ یکماه 30 تومن باشه هرماه خودش شارژ میشه راه دوم خرید حجم از شاتل هست اینو دقیق نمیدونم حجمش رو.....چندتا سرویس های دیگه ام  هستن اما من اسمشون رو نمیدونم........سرعت وای فای نسبت به  نت گوشی بالا تره................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2728

مخابرات وای فای داره برو بپرس واسه وای فای دستگاه میخواد بعد خریدش ماهیانه یا سالیانه باید پول بدی شارژش کنی

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد