2733
2739
عنوان

بیبی چک قبل پریود

188 بازدید | 28 پست

بچه ها کیا قبل پریود بیبی چک زدن و اشتباه بوده من ۳ روز مونده ب پریودم هیچ علائمی ندارم از پریود ن از بارداری بیبی چک زدم منفی بود😔 

ناامید شدم یعنی منتظر پریودی باشم؟

عزیزم چرا عجله کردی میزاشتی چند وقت از موعد عادت ماهانت بگذره بعد بی بی چک میزدی

توروخدا برای رسیدن به عشقم نفری یه صلوات بفرستید ممنونتون میشم🌸❤🌸❤🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۳روز مونده زدم به زور خط افتاد بعد دو روز بعد موعد گذاشتم پررنگ شد

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
طاقت نیاوردم 😔 حالم گرفته شد 

چرا انقدر زود ناامید میشی آخه مگه به قدرت خدا ایمان نداری منتظره کوچولوت باش تا هرموقع که میتونی از خدا بخواه نی نیتو مطمئن باش یه نی نیه خوشگل بهت میده هیچ موقع ناامید نشو  هیچ موقع

توروخدا برای رسیدن به عشقم نفری یه صلوات بفرستید ممنونتون میشم🌸❤🌸❤🌸
2738

خب زود زدی من بچه اولم یکروز قبل موعد تازه حاله انداخت دومیو که باردارم الان ۴ روز بعد موعد پمثبت شد قبلش همش منفی بود حتی حالت پریودم داشتم حتی کلی زیره خورده بودم که پریود بشم که اخرشم نشدم

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏
چرا انقدر زود ناامید میشی آخه مگه به قدرت خدا ایمان نداری منتظره کوچولوت باش تا هرموقع که میتونی از ...

اخه هر کاری کردم دیگه خسته شدم هیچ مشکلی ندارم ن من ن شوهرم . امپول زدم عکس رنگی رفتم . چرا نباید بشه وقتی همه چیز خوبه 

من ۲۸ وقت پریودمه اما ی خط منفی پر رنگ افتاد .

استرس نداشته باش چون ممکنه خود استرسه باعث پریودت بشه من ماه اول اقدام خیلیی استرس داشتم پریود شدم ولی ماه دوم اقدام رفته بودیم شهرستان خونه فامیلمون ی جورایی کمتر بهش فکر میکردم که دیدم گرفته و حاملم 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
2706