2726
عنوان

گوزلیم

285 بازدید | 26 پست

بو قارانیک گجده یاندی اورک ای گوزلیم ❤

گوروون گوزیاشینا قربان اولوم ای گوزلیم 😍

اولدوم اواره دیاریندا اوری اختاریری 🤞🌹

یولووا جان قویارام گل منه مهمان گوزلیم 🥰🥰

ایریلیخ سالدی زمانه منی سنن ایریپ😞

مبتلا اولماسا بیلمز دردیمی ای گوزلیم 💝💝

رقت کردین امروز کلا رفتم تو فاز شعر 🤣🤣🤣🤣🤣😅

عاشق شدین؟عاشق شدن که مهم نیست. اینکه تا آخر عمر عاشق بمونی و عاشق بمیری مهمه، عشق به قربون صدقه‌های اولش نیست؛ به وایسادنای آخرشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چسلیم🤚🏻

قربان اولوم 

عاشق شدین؟عاشق شدن که مهم نیست. اینکه تا آخر عمر عاشق بمونی و عاشق بمیری مهمه، عشق به قربون صدقه‌های اولش نیست؛ به وایسادنای آخرشه.....
2728

آذری ؟ 🤔🤔🤔😐

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

قشنگیدی ساغول ..کیمه یازیبسان دوستوا

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
آذری ؟ 🤔🤔🤔😐

تقریبا 

تا 8 سالگی تو تبریز زندگی کردم ولی بعدش اومدیم تهران 

کلا دو رگم مامان اذری بابا فارسی       

قشنگیدی ساغول ..کیمه یازیبسان دوستوا

چوخ تشکر   

بیدانا بی معرفته یاز میشام   

چوخ گشکدی    

چوخ ممنون 

چوخ تشکر     بیدانا بی معرفته یاز میشام    

کوسوبسوز ؟؟منیمده یادیما سالیسان ها شعرلری 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
کوسوبسوز ؟؟منیمده یادیما سالیسان ها شعرلری 

بلی بیر هفتدی اما بیلم نن بیر خبر المی اویریم ایستیر کی اوتویام اغلیام 

چوخ گوزل پس سنده ده شعرلری گویه نلر یادین دادی 

2706