2733
2739

سلام بچه ها،من همیشه فکر میکردم مادرشوهرم خیلی زنه خوبیه، البته به دید بقیه زن خوبی عه ، واسه همین هی به من تلقین میشد ک زن خوبی عه 

مثلا امروز اومد خونمون این یه نمونه اشه، من هفته ای یبار میرم اونجا اونم خودشون بزور و اصرار میکنن امروز میگب فلانی میره خونه مادرشوهرش خونه تمیز میکنه دستمال میکشه، و میگف عروس باید در مقابل خانواده شوهرش سکوت کنه 

پیج ریپورت بلاگرهای فیک @tahrim.bloggers

گذشت کنه (من قبلا هر چی میگفتن چیزی نمیگفتم ولی الان نظرمو میگم ،قبلا چادر رو ب من تحمیل میکردن و یا خیلی موردای دیگه ولی دیگه نمیذارم راجع بش نظر بدن )یا من اصلا خرج نمیکنم زیاد خیلی معمولی فقط برای اصلاح و دوسال یبار کوهای میرم ارایشگاه و تمام و هر دو سه ماه یبار لباس بیرون میخرم ، میگف اگ ما میگیم کمتر خرج کنین بخواطر خودتون میگم و من با حقوق چهار تومنی شوهرم کمتر خرج کردم واسش سکه میخردیم 

یا چند وقت پیش گف فلانی نمازتو بخون و حالا هر کاری خواسی کن حالا هر کاری نه ها حواست جم باشه(منظورش خیانته، حالا من خیلی سنگین رفتار میکنم مجردیم هم دوس پسر نداشتم اینم دورو برش میبینه میگه )خیلی بهم بر خورد ، یا اوایل به پسرش میگف سیاست داسته باش حتی یبار جلوی خودمم گف 

بنظرتون عادی و بیخیال باشم؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی چیزی میگن برا خودشون فک میکنن مثلا دارن نصیحت میکنن در صورتی ک...

چی بگم والا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

یا چن روز پیش پیش خانما داشتن میگفتن ما هر روز خونمونو تمیز میکنیم و اینا و من هیچی نگفتم برگشت منو نگاه کرد و گف اره باید تمیز کرد دیگه حالا قبلش داشت میگف ما وسواسیم و فلان (منظورش این بود تو باید خونت تمیز باشه ، ک من خونم همیشه تمیزه، و میدونم میترسه از حرفای بقیه ک یوقتی بیان خونمونو ببین مثلا من تمیز نیستم)

فضوله

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2738

اسی مادرشوهرمنم همینه دقیقا به طرح نصیحت حرفاشو با طعنه میرسونه چنبار سرحرفاش شوهرم کتکم زد ...نمیبخشمش چون دو روئه ...حالا اگه باصراحت حرفاشو بزنه اشکال نداره یجوری میگن ک هم آدم بسوزه هم نتونه مقصرشون کنه

2706