2737
2734

سلام خانوما .میشه کامل بخونید میشه کمکم کنید .

من تقریبا ۴ آلی ۵ ماه که ازدواج کردم آشنایی قبلی هم داشتیم ... توی دوران عقد ی اتفاقای می‌افتاد غمگین میشدم دلشکسته میشدم ..اما تحمل میکردم چون میدونستم قلبا هم من دوستش دارم هم اون من و خیلی دوست داره تمام کاراش نشون میداد دوست داره هنوزم همین طوره ...حتی الان دارم گریه میکنم و میگم عصبی شدم..بچه ها توی این چهار ماهی ک ازدواج کردیم خیلی بدهم دعوامون میشه بعصی وقتا اینقد کش پیدا می‌کنه ی حرفایی میزنیم ک نباید بزنیم اما هیچ وقت توهین نمیکنیم فوش نمیدیم ...شوهرم وقتی عصبی نباشه اینقد خوبه ک همه حسرت زندگی مارو دارن..همه میگن چقد شوهرت دوست داره .. بچه ها من شکاکم خیلی شکاکی میکنم همش گیر میدم ب اون بیچاره عصبی میشه دیگ کنترلش از دست میده ... اینقد توی این چند وقت گفته ازت خسته شدم از رفتارت خسته شدم افسرده شدم دیگ ...الانم دوباره بهش گیر دادم اذیتش کردم گفت تو مریضی زندگی من و خراب کردی...پاشد از خونه رفت بیرون..چیکار باید بکنم ک اینقد شکاک نباشم ...دیونه شدم حس میکنم دارم زندگیم و خراب میکنم 

مگ میشه ی نفر اینقد عاشق باشه 🙈🙈🙈خیلی عاشقتم همسر یکی ی دونه مهربون 

حس میکنم واقعا مریض شدم .از بعد عروسیمون اینطوری شدم همش ترس از دادنش و داشتم ک ب این روز کشیده شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برین پیش مشاور

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2731

برو پیش روانشناس

شکاک بودن بیماری خاموش هست و باید درمان بشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
2738
بی معطلی برو مشاوره ، حتی اگر لازم بود برو روانپزشک  روان پزشک فقط برای دیوونه ها نیست  ...

حس خوبی به روانشاسی ندارم .در اصل میشه گفت یکی از دلایلی ک باعث شد شکاک بشم روانشناس بود ..یکی از دوستام مرکز مشاور داشت ی مدت پیشش کار می‌کردم اینقد تو سرم از خیانت گفت نابودم کرد

بگو شکاکم بگو حالم بده ارامش ندارم  کمک ات میکنه

بنظرتون ب همسرم بگم؟خیلی دلم میسوزه اینقد داره اذیت میشه .بخاطر من جلوی همه وایستاد سختی کشید الان خودم دارم ادیتش میکنم 

بهش بگو از شدت عشقه که اینجور شدم ،بعد هم با خودت فکر کن اگه داره خیانت میکنه دستش رو میشه بزودی ،نیاز نیس زود فکر هر فکری به سرت میاد رو به شوهرت بگی ،ببین عزیزم دو دلیل اصلی برا طلاق وجود داره یکیذنبود عشق یکی هم بی اعتمادی ،نزار زندگیت بپاشه 

بهش بگو از شدت عشقه که اینجور شدم ،بعد هم با خودت فکر کن اگه داره خیانت میکنه دستش رو میشه بزودی ،نی ...

داره از هم میپاشه فکر کنم امروز اینقد عصبی شده بودم حتی ب شوهرم گفتم طلاقم بده اشک آمد تو چشماش رفت بیرون 

2706