2410
2553
عنوان

انرژی منفییی زیاد روانیم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 136 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممم خیلی ناراحت شدم روحشون شاد

ممنون ❤️

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2456
اخی،ناراحت شدم،خدا رحمتش کنه،ببخشید فک کردم جدا شدی

ممنون عزیزم❤️

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

چندتا راهکار دارم که اوایل شاید سخت باشه انجامشون بدی ولی کم کم بهتر میشی

سلام دادن به امام زمان 

نماز اول وقت

خوندن روزی یک صفحه قرآن

حداقل روزی ربع ساعت ورزش 

یه دفتر شکر گذاری بذار از خدا بابت داشته هات(هرچند کم باشن)و چیزایی که میخوای داشته باشی شکرگذاری کن

فیلم خوب ببین

آهنگ خوب گوش بده

پیاده روی کن🥰

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2714
چرا؟

سنت کمه و شاغلی،تک فرزندی،کلی میتونی برا خودت تفریح بسازی و خوش بگذرونی،پدر مادرتم کاری بکارت ندارن خودتی و خودت...تا میتونی استفاده کن از شرایطتت که من آرزوم بود جات باشم

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
سنت کمه و شاغلی،تک فرزندی،کلی میتونی برا خودت تفریح بسازی و خوش بگذرونی،پدر مادرتم کاری بکارت ندارن ...

شاغلیم ک منشی ام با حقوق ۹۰۰

برای تفریحم پدر مادرم به شدت سخت گیرن

مشکل مالی شدید داریم

شاغلیم ک منشی ام با حقوق ۹۰۰ برای تفریحم پدر مادرم به شدت سخت گیرن مشکل مالی شدید داریم

پس یخورده زود قضاوت کردم.ولی بازم خوبه همون. بخون تربیت معلم قبول شو،موفق باشی عزیزم

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!