2703
2553
عنوان

انرژی منفییی زیاد روانیم کرده

136 بازدید | 25 پست

مامان بابام سنشوت بالاست منم ۲۰سالمه و تک بچه ینی از سرکار میام خونه رواااانییی میشم 

یه ذره میخندم حوصله ندارن 

بابام کلا تو اتاقه درم بسنه مامانمم ‌دائم ناله میکته و حوصله ندارع بخدا خییلی خستم افسرده شدم دوستامم مگ چقپ میشه رف بیرون هفته ای یه بار😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

منم تکم مادرم فاصله سنیش باهام زیاده اصن پایه کارام نیست 😐💔 ولی خب ازدواج کردم دیگه

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           
2714

من توأم یا تو منی🤔 

دلم برا دوران متاهلیم و شوهرم تنگه

دلم برا اون موقع ها که خانوم خونه خودم بودم تنگه 

خدایاااااا 😔

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
من توأم یا تو منی🤔  دلم برا دوران متاهلیم و شوهرم تنگه دلم برا اون موقع ها که خانوم خونه خود ...

من مجردم ولی‌ نمیدونم حس خوبی ام به ازدواج ندارم از بس افسرده شدم

ازدواج کردی اذیت نشدی ؟من چون تک بچم خیلی پابستن بهم

نه 😐 راحت شدم والا اصن پایه نبود 

ولی دوری ازش سخته 😬😬😬

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           
طلاق گرفتی؟

نه همسرم فوت شدن

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2706