2733
2739

راهمون دوره ۱۲ ساعته  

میگه یه هفته دیگهاومدم دیدمت میخوام بیام در خونتون به بابات بگم درمورد خودم ،خواستگاریت کنم 

خودش به مامانش گفته با مامانش حرف زدم

من میترسم به بابام بگه،بعدا بخاطر راه و... بفهمن دوستیم بیشتر محدودم  کنن😭😭

هرچی میگم نمیخوام بیای درخونمون  نمی‌فهمه میگه میخوام بدونن

نگه بهتره 

ی بزرگتر فرسته با بایات حرف بزنه 

یا مامانش زنگ بزنه ب مامانت بگخ

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من اومد دم در دعوا شد😂😂

یادش بخیر

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2731
2738
چرا دعوا🤣🤣

اومد ب بابام گف خواستگاری ک اومده براشو رد میکنی خودم میخام بگیرمش بابام اعصابش خورد شد از لحن حرف زدنش گف ب توچه و فلان اغا یه دعوایی شد😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
خداییش پرو بازی در اورده منم بودم عصبی میشدم

تا یه سال اومد بالاخره بابام راضی شد هنوزم اون رفتارشو میزنه تو سرش😂😂

2706