2733
2739
عنوان

بچه ها کسی تجربه ترک اعتیاد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 129935 بازدید | 379 پست
افسردگی به شیره ای بودن شرف داره. بزار افسرده بشه

دوستم 15 سال شیره کشید هیچیش نبود هیچی هیچی

بعد ترک افسرده شد خودکشی کرد. ای کاش هیچ وقت ترک نمیکرد

همش عوارض یه ترک احمقانه ی هول هولکی تو خونه بود

بگید چی مصرف میکنه ؟؟و مدت و مقدار مصرفش چقدره ؟؟؟واینکه تیپ شخصیتیش چطوره ، ادمه مقاوم و با اراده ا ...

شیره .مدتش یکساله تقریبا روزانه دوبار درحد خیلی کم مثلا۱گرم رو یه هفته داشته...کارشو میرفته خیلی هم وابسته نبود مثلا روزی ام بود که نکشه...ارادش عالیع وخودش تصمیم گرفته ترک کنه بیزار شده ازش ومیگه سرهیچ وپوچ شرو کردم کشیدن...الان روز دوم سومه دوام اورده ولی خیلی درد داره یچیزی باشه ک دردشو آروم کنه وگرنه تمایل اصلا ب مواد نداره

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانما اطلاعات ندارین لطفا تو مسائل تخصصی ورود نکنید ترک اعتیاد در منزل بدون دارو امکان پذیر نیست هر کی هم گفته دروغ گفته ۱۰۰ درصد طرف ایست قلبی میکنه اعتیاد که فقط لذت کشیدن نیست داره به بدنش دوز بالا مورفین میده هر روز ترکش بکنه قلب اصلا جواب نمیده باید دارو بخوره و کم کم دوز دارو رو هم کم بکنه ضمن اینکه هر نوع مواد داروش هم فرق میکنه متادون b2 بوپرنورفین و ... باز اینا دوز مشخص داره هر کدوم 

2728
شیره .مدتش یکساله تقریبا روزانه دوبار درحد خیلی کم مثلا۱گرم رو یه هفته داشته...کارشو میرفته خیلی هم ...

برین کلینیک ترک اعتیاد بهش متادون بده فقط سه چهار روز بیشتر نخوره 

اقا هستم. عزیزمو گلم ممنوع
2738
حرف دهنتو بفهم  خودت بمیری

توروخدا ول کنید من یه نتیجه بگیرم تا تاپیک نترکیده

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
شیره .مدتش یکساله تقریبا روزانه دوبار درحد خیلی کم مثلا۱گرم رو یه هفته داشته...کارشو میرفته خیلی هم ...

اینجا عزیزم اطلاعات نگیر باید زیر نظر پزشک mmt ترک کنن همسر خودم ترک اعتیاد داره من که اینقد در روز دارم میبینم به خودم اجازه نمیدم ورود کنم نمیدونم چرا اینا وارد مسائل پزشکی میشن و نسخه میدن دوست شما اگه دارو نخوره ایست میکنه یا دچار حمله میشه حتما ببرید کلینیک بدون اینکه اذیت بشه ترک میکنه داروها غیر از ترک ویتامین و اهن هم دارن چون مواد داخلش سرب داره این دارو کمک میکنه  سیستم ایمنی بدنش تقویت بشه مصرف شیره از عوارض شایعش سرطان روده هست حتما به دوستتون بگید ترک کنه

اول اینکه پزشک باید دوز دارو رو تعیین کنه ، از b2  و متادون برای ترک پرهیز کنه چون درمان با اینا خیلی حساسه و‌اکثرا به این دو قرص معتاد میشن 

برای شیره پزشکها معمولا ، برای کاهش درد قرص گاباپنتین ( اینکه دوزش چقدر باشه پزشک با توجه به شرایط بیمار تجویز میکنه )برای هرشب تجویز میکنن 

و در صورت درد زیاد ۳ وعده در روز

که اونم نباید مصرفش طولانی باشه 

برای بی قراری  کلونیدین 

که با نصف قرص شروع میشه تا به یکی کامل برسه ، که این قرص هم نباید مصرفش طولانی باشه و دوز و‌مقدارش رو پزشک تشخیص میده 

برای مشکل خواب هم قرص کلونازپام ۱۰ یک عدد تجویز میشه ، که این قرص هم نباید بیشتر از چند هفته مصرف بشه ، اینیکی اعتیاد اوره

درخواست دوستی قبول نمیکنم
برین کلینیک ترک اعتیاد بهش متادون بده فقط سه چهار روز بیشتر نخوره 

چرا راهنمایی غلط میکنید مگه تو چهار روز معتاد شده که تو چهار روز ترک کنه از ۶ ماه به بالا دوره ترک هیت میدونید ترک مواد یکدفعه مرگ افرین هست حاضری جون یک نفر رو با دادن اطلاعات غلط به خطر بندازی بخدا اگه ورود نکنید به مسائل تخصصی اتفاق خاصی نمیفته خون یک نفر میفته گردنتون گناهه

اول اینکه پزشک باید دوز دارو رو تعیین کنه ، از b2  و متادون برای ترک پرهیز کنه چون درمان با این ...

ممنون عزیزم

بهترین حالت برای ترک اینه که مصرف رو اصولی زیر نظر پزشک کم کنه تا به صفر برسه 

چون میگید با اراده هست پس نیازی نداره برای ترک بره کلینیک ، چون کلینیک فقط کارش اینه درد ترک رو تا ۸۰ درصد کم میکنه 

اگه خودش بتونه این درد تحمل کنه چه بهتر 

حتما توسط یه پزشک خوب ویزیت بشه تا راحت تر این مسیر رو طی کنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706