2737
2734
عنوان

چکار کنم از دست مامانم

180 بازدید | 12 پست

بچه ها من شغل بابام یه جوریه که گاهی ممکنه ۳ ماهم خونه نباشه...وقتی که بابام نیست هرررر روز خاله هام میان اینجا یا تک تک یا باهم و چون زیادن حتی اگه هفته ای دو روزم هرکدوم بیان خونمون هر روز مهمونه...گاهی حتی هم صبح مهمون داریم هم غروب...من ادمیم که احتیاج به سکوت دارم خودمم خیلی کم مهمونی میرم..یه اتاق داریم اونم صدا ازش ردوبدل میشه و بچه ها میان میرن درشو باز میکنن...چندبار به مامانم گفتم دوست ندارم بیان اخرش با بحث و کدورت و حتی نفرین مامانم تموم میشه...به صورت مستقیم و غیر مستقیمم بهشون نشون دادم که دوست ندارم انقدر بیاید خونمون اما هیچ فایده ای نداره....مامانمو خیلی دوست دارم خیلی کارا برام کرده اما این قضیه واقعا به رابطمون لطمه زده،مامانم انگار هنوزم اونها رو خانواده اصلیش میدونه...این قضیه همیشه به زندگیمون لطمه زده،بنیاد خانوادمون رو بهم زده چون بابامم دوست نداره اینهمه ارتباط و برو بیا ...خیلی دارم اذیت میشم نمدونم چیکنم عاجز شدم...راهکاری دارید بدید فقط لطفا به مامانم هیچ توهینی نکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانت نمیره خونه اونا،اونا فقط میان

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

به نظرم سخت نگیر اسی من خودم اخلاقام عین خودت بود یعنی تا مجرد بودم دوست نداشتم مامانم با خاله ها و عمه ها زیاد رفت و امد کنه میگفتم از شلوغی بیزارم و اینا ، خیلی بهش غر میزدم و اذیتش میکردم 

حالا خدا یه شوهر نصیبم کرده که اصلا اجازه نمیده رفت و امد کنم یعنی باید صبح تا غروب که میره بیرون من تو خونه تنها بشینم درو دیوار نگا کنم خسته شدم بسکه تی وی دیدم یا تو گوشیم بودم دام معاشرت میخواد دلم برا مامانم کبابه که چقد اذیتش کردم 

2738
انشالله مشکلت حل شه عزیزم

فدات دعام کن شاید باورت نشه حتی وقتی خونه مامانم هم میریم اجازه اشپزخونه رفتن ندارم بزرگترین ارزوم الان اینه که با مامانم نیم ساعت تنها بشم سرم رو پاش بزارم همه خستگی هامو گریه کنم 😭

چرا شوهرت اجازه نمیده عزیرم😢😢

نمیدونم مرد خوبیه ازش راضی ام ولی هر کسی یه سری اخلاقای بد داره با خودم فکر میکنم اینا همه واسه غرزدنای به دل مامانم هست که همیشه با تلخی و بد اخلاقی جلو معاشرتش میگرفتم 

عزیزم هرچیزی افراط و تفریطش خوب نیست

این مال شرایط عادیه که عزیزجان 

داری میگی خودت سکوت دوست داری پدرتم ممکنه سه ماه نباشن خب این شرایط هم برای مادرت که اهل معاشرته افراطی و سخته بنطرم