2737
2734

ماشین نداریم .شوهرم هیچ جانمیبره خسته شدیم وخونه دلم میخواد برم رستوران چون بعدش بچه م بدنیامیاد تادوماه حداقل نمیتونم بیام بیرون.دوسالی هست یه رستوران معمولی نرفتیم اونروز به بچه ها میگه میبرمتون رستوران یه روز که ماشین خریدیم .پول نداره یه قرون تاکی صبرکنیم چندسال تاماشین بخره😕😕😕😕

صبح دخترم بیدارشده اومده بالا سرم میگه کی میریم رستوران 😁سرصبح باچشم خواب آلود .3سالشه دلم سوخت براش میگم حالاچی سفارش میدی میگه ساندویچ😀چیکارکنم بااین شوهرخودمم سختمه دستشونو بگیرم ببرم

توقعتو بیار پایین خب پیاده برین مگه چی میشه

چـقدر سخت است همرنگ جـماعت شدن وقتی جـماعت خودش هزار رنـگ است...🤌🏻😉                                           # بمانی برای دلـم تا بـه همیــشه🌙♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیچاره دخترتون😭 اخه یه ماشین چیه حسرتش به دل همچین بچه‌ی کوچولویی باشه!؟؟؟

خدا باعث و بانی‌شو لعنت کنه

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 
2738

اخی عزیزم انشاالله خیلی زود ماشین دار بشین

بچه ها هم خودت ببر ساندویچی محلتون بچه هستن متوجه رستوران و ساندویچ فروشی نمیشن ولی یه دنیا خوشحال میشن😍

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706