2737
2734

من وپسرداییم دوسال باهم درارتباط بودیم،دوسال معمولی نبودرویایی عاشقانه رمانتیک پرازخاطرات وسفرهای مختلف مثل فیلما

یهو بعددوسال بهم خیانت کرد😢انقددوسش دارم ک ذره ای ازچشمم نیفتاده،همش منتظرشم😔20روزه نیست دارم میمیرم

هرچندامیدندارم،چون دختره هم خوشگله هم خوشتیپ هم توبیمارستان کارمیکنه،ازهرلحاظ ازمن بهتره😔

بیخیالش شو 

چون عاشقت نبوده فقط باهات خوش گذرونده و رفته یکی که به قول خودت خوب هست رو پیدا کرده 

عشقت هم یه طرفه است

بببخشید رک گفتم و ناراحتت کردم🙈خواستم حقیقتو بگم فقط 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
بیخیالش شو  چون عاشقت نبوده فقط باهات خوش گذرونده و رفته یکی که به قول خودت خوب هست رو پیدا کر ...

میدونم😔حقیقتم تلخه😢ولی سخته اصلا تحمل ندارم نباشه،بدبختی فامیله😔

چشم ماله من تقریبا محال بود واقعا در حقم برادری کرد این شهید بزرگوار...❤

مال منم محاله😭😭😭😭دختره ازهرلحاظ ازمن بهتره

میشه بگی دقیقا چجوری نیت کردی آدابش روبگی

میدونم😔حقیقتم تلخه😢ولی سخته اصلا تحمل ندارم نباشه،بدبختی فامیله😔

میدونم چی میگی عزیزم 

ولی بخدا نمیدونم چی بگم 

ولی من جات باشم حالا از خدا اول بخواه اگه باهاش خوشیخت میشی به زندگیت برگرده

و خب ناامیدم نشو

ولی خدایی زرنگ باش درس بخون که سری تو سرها دربیاری 

الانم درس خوندن آسونه خواهر شغل پیداکردنم شاید سخت باشه ولی دنبالش باشی و زرنگ باشی حله

اون موقع اون حسرت تورو میخوره 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
مال منم محاله😭😭😭😭دختره ازهرلحاظ ازمن بهتره میشه بگی دقیقا چجوری نیت کردی آدابش روبگی

من درب و داغون خوندمش😕ولی خب گفتم شره اون دختره کم بشه گرفتاری های عشقمم تموم بشه

💖
من درب و داغون خوندمش😕ولی خب گفتم شره اون دختره کم بشه گرفتاری های عشقمم تموم بشه

نیت کنم بگم 40روززیارت عاشورا میخونم هدیه ب شهیدنویدصفوی؟برای بیرون رفتن اون دختراززندگی عشقم؟

چندروزه جواب داد😢

2706