2726
عنوان

خانما توروخدا وارد زندگی مردای متاهل نشین

| مشاهده متن کامل بحث + 1604 بازدید | 87 پست
وااااي بسه توروخدا!!!! همه چي تقصير خانماست؟! بر فرررررض كه دختره رفته پيش شوهر عمه ت. مگه شوهرعمه ت ...

نه من اصلا نگفتم مقصر اونه .ولی کلا ذاتش خیلی بده پسر عموهام تا مجرد بودن خیلی وسوسشون میکرد 

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم

شوهرت عمه ات هم مقصره ،چرا فقط زنهارو مقصر میدونید،همینجور که زن باد متعهد باشه ،مرد هم باید باشه

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خط آخر . وای نگو توروخدا 

موردزیادمیبینم اطرافم گلم ادمایی رومیشناسم چندین ساله زن صیغه ای دارن حتی روح زن بیچارشونم خبرنداره 😎😢

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728
من باز هم نفهمیدم

خدایی همه گیج شدن خیلی پیچ در پیچه رابطه ها😂😂

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
خب چرا .‌زنشون کم میزاره براشون. چ مرگشونه اه

زن همسایمون میگه زنش نیازجنسیشوبراورده نمیکردمنوگرفت 😎

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خوبه شوهرم نیازش کمه. ایمنه ازین نظر 

ای خواهرررررالهی که خداسرهیچکی نیاره خیلی سخته 😢

البته که شوعر عمت هم پست و هرزه بود که ب زنش خیانت کرد  و اپن دختره هم از شوهرش بدتر

اینجاملومه فقط خط اوله تاپیکو خوندین😂😂😂زن عموش هوو داشت،،، تست کنکوربود😊

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
کامل خوندم دوست عزیز ایشونم ب زن عموش میگفته عمه

الان خوندم نوشته اشتبا نوشتم به دلایلی آره بهش گفتم عمه، گیج شدیم، عذرمیخوام عزیزم🙏

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام).