2733
2739

هفته پیش عمه م فوت شد از دست هووش دق کرد بخدا دروغ نمی گم .پونزده سال پیش شوهر عمه م  با یه زن  س ک س کرد و شکایت و دادگاه بريد که باید عقد کنن .عموم کشاورزه .این دختر خواستگار نداشت  باباش ميفرستش سر وقت عموم تو زمينا س ک س کنن و چون بکارتشو ازدست داد باباش شکایت کرد و دختر شد زن دوم عموم و تو همه این سالا زن عموم رو خیلی اذیت کرد با رفتاراي بدش حتی پسر عمه م رو میخواست ازراه بدر کنه که عمه م زود ازدواجش داد سر همه چیز با عمه م دعوا میکرد لجبازی میکرد وسايلشو می شکست مدام پای تلویزیون بود عمه م ناراحتی قلبی گرفت پنج سال جنگید و هفته پیش مرد ای کاااااش هیچ زنی وارد یک خونه نشه و خونه رو خراب نکنه

به خودم قول میدم برای هر چیزی یک بار غصه بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن هرزه كم نيست ك 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

آخر زن عمو یا عمت؟

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2738

انسانهاب خاطرمنفعت خودشون حاضرن همه روله کنن😎

متاسفانه وضع جامعه همینه واکثرمردای متاهل صیغه دارن 😑

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

از بس بی وجدانن 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
چقدررررررررررر از کلمه ی س ک س متنفررررررررررررررررررررررررررممممممممم عوووووووووقققققققققق

چی بگه بنده خدا لغو کاربری میشه

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2706