2737
2739
عنوان

کیاارزدیجیتال دارن؟؟؟؟

112 بازدید | 17 پست

سلام اخیراتومجازی بایکی اشناشدم اصرارداره که ارزدیجیتال بخرم وسوداره واینا.میگه اهرازهویت شوتاسیگنال خریدوفروش برات بزنم واینا...میخوام بدونم چقدسودداره؟؟؟حقیقتش میترسم بخوادسرم کلاه بذاره.اینم بگم من کلادانسته هام تواین زمینه صفره.حتی اینکه میگه سیگنال واینانمیدونم چی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله میشه منتها باید خودت دانشش داشته باشی 

نسبت به بورس ایران خیلی خوبه 

برادر که نباشد نفس کشیدن بزرگترین درد است، ،،،و من اینک دارم نفس هایم را با درد می کشم.....دیدار به قیامت 😔😔😔
2728
بله میشه منتها باید خودت دانشش داشته باشی  نسبت به بورس ایران خیلی خوبه

من میترسم بالینکی ک بده هک بشم اینا.اخه مجازی میشناسم ایشون رووشناخت ندارم روشون یه سایتی ادرسش رودادن ک گفت بایداهرازهویت بشم.ممنون میشم یکم اطلاعات بدی؟

من میترسم بالینکی ک بده هک بشم اینا.اخه مجازی میشناسم ایشون رووشناخت ندارم روشون یه سایتی ادرسش رودا ...

حقیقتش من از ارز دیجیتال سر در نمیارم 

اما به بورس ایران آشنایی دارم 

برادر که نباشد نفس کشیدن بزرگترین درد است، ،،،و من اینک دارم نفس هایم را با درد می کشم.....دیدار به قیامت 😔😔😔
بله میشه منتها باید خودت دانشش داشته باشی  نسبت به بورس ایران خیلی خوبه

شماچجوری ثبت نام کردی؟؟واینکه چقدسرمایه گذاشتی وچقدسودکردی؟واین سودقابل برداشت هست همراه اصل پول؟

من میترسم بالینکی ک بده هک بشم اینا.اخه مجازی میشناسم ایشون رووشناخت ندارم روشون یه سایتی ادرسش رودا ...

احتمال هک شدن کیف پول که بعدا باید بسازی هست......

2738
شماچجوری ثبت نام کردی؟؟واینکه چقدسرمایه گذاشتی وچقدسودکردی؟واین سودقابل برداشت هست همراه اصل پول؟

احرازهویت در سامانه سجام و سپس تو یکی از کارگزاری ها گرفتن کد بورسی ....هم سود بوده هم ضرر ،،،بله قابل برداشت هم هست 

میگه 700قبل عیدداشته الان 8تومن شده.میشه چنین چیزی؟؟؟میگه حداقل باید500تومن اینابذاری.

اره عزیزم هست،ولی نمیدونم قابل اعتماد هستن یا نه ،خودتم میتونی این کارو انجام بدی 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
2706