2733
2734
عنوان

دوستم خودشو خفه کرد

322 بازدید | 11 پست

قراره با دوتا از دوستای دیگمون برای بار اول بریم بیرون

بعد اون دوتا خیلی سادن

میگفت بزار تیپمونو کامل کنیم بعد بریم

من گفتم از این شلوار گشادا بخرم چون تابستونا گرمم میشه

الان بهم ویس داده شلوار بگی(جین گشاد) آنلاین سفارش دادم الان رسیده 300تمن خریدمش 😑

بنظرتون گرون نخریده؟؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

ن قیمتش همینقد هست 

سادع هاش 200ایناس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

مگه ارزون تر از اینم داریم؟

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو از دوستت که خودشو خفه کرده بپرس

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2731
2738