2737
2734

من من😭😭😭😭😭تازگی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخیه ها رو کشیدی؟ روز چندم بخیه هات رو کشیدی ....و سوال دوم وقتی بخیه هات رو کشید بعدش دیگه درد یا ...

8روز بعد

عذاااب دنیا رو کشیدم

لعنت بهش

نه دیگه خونریزی نداشت

یکم درد فقط

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2738
روز چندم بخیهدها رو کشیدی؟ وقتی کشیدی دیگه درد و خونریزی نداشتی؟راحت با اون سمت غذا خوردی؟

تقریبا ی هفته بعد ،نه هیچ درد و خونریزی نداشت ، راحتم غذا میخوردم

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
8روز بعد عذاااب دنیا رو کشیدم لعنت بهش نه دیگه خونریزی نداشت یکم درد فقط

منم امروز روز هشتمه یعنی دیگه کلافه شدم میخوام برم گفتم نکنه زود باشه

بعد شما از کی با اون سمت غذا خوردی دیگه؟

منم امروز روز هشتمه یعنی دیگه کلافه شدم میخوام برم گفتم نکنه زود باشه بعد شما از کی با اون سمت غذا ...

دکتر من گفت که کاملا خوب شده

ولی خودم میترسیدم غذا بخورم

پس دیگه بعد کشیدن زخمی چیزی نداره که مراقبت خاصی بخواد دیگه

نه چیز خاصی نیست منتهای کم جاش خالی شده بود مثل ی حفره کوچولو و زمان برد تا لثه ام پر شد

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2706