2733
2734

سلام اینو برا دخترعمه ام میخوام ازتون بپرسم

بچه ها یه سوال 

میگم چرا همش دوست دارید از فرهنگیان وارد شید به این شغل؟

من دخترعمه ام میگه فرهنگیان قبولیش سخته و نمیدونم چی

میخواد بره رشته آموزش ریاضی دبیری ریاضی یه همچین چیزی یا دبیری تجربی یا علوم نمیدونم چی گفت حقیقتش ولی منظورش بود معلم علوم میشه

به نظرتون فکرش درسته؟

نگید بخون برا فرهنگیان معدل ایناش جالب نیس

آیا موفق میشه ان شاء الله؟

کسی از این طریق معلم شده؟همکارتون یا خودتون؟ 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

عه خدایی یه چی میگفتید دیگه گناه داره

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رتبه و ترازش خوب باشه حتما قبوله  من ابتدایی قبول شدم دبیری دلم میخواست که نشد

مبارکت باشه

چجوریه داستانش عزیزم

من خودم زیاد واردش نشدم ببینم چی به چیه

این بچه پشت کنکور مونده و رشته اش هم تجربیه

و بنده خدا یه بار عقد کرد و بهم زد و اصلا روحیه اش خیلی بده 

میگه برم دانشگاه آزاد دبیری بخونم نمیدونم دبیری ریاضی

چون ریاضی و علومش خوبه شایدم دبیری علوم تجربی 

بعد دبیری برا دبستانه؟یا متوسطه؟

2731
مبارکت باشه چجوریه داستانش عزیزم من خودم زیاد واردش نشدم ببینم چی به چیه این بچه پشت کنکور مونده ...

مرسی عزیزم 

بکوب بخونه و ترازش ۶۰۰۰ به بالا باشه قبول مبشه دانشگاه فرهنگیان برا مصاحبه هم سوالای عمومی و درباره علاقه اش به معلمی و این که چرا میخواد معلم بشه و آخرین کتابی که خونده چی بوده یه بخشم گزینش سوالای عقیدتی سیاسی میپرسن تا ۲۲ سال میتونه اونجا قبول بشه 

آزاد بخواد دبیری ریاضی و دبیری علوم بخونه باید شهریه بده و بعد لیسانس استخدام نیست باید آزمون استخدامی شرکت کنه و قبول بشه ولی از تربیت معلم در طول تحصیل حقوق نیگیره و بعد لیسانس استخدام رسمیه و میره سر کار 

مرسی عزیزم  بکوب بخونه و ترازش ۶۰۰۰ به بالا باشه قبول مبشه دانشگاه فرهنگیان برا مصاحبه هم سوال ...

تراز 6500 و شرط سنی شده 24

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
مرسی عزیزم  بکوب بخونه و ترازش ۶۰۰۰ به بالا باشه قبول مبشه دانشگاه فرهنگیان برا مصاحبه هم سوال ...

😍😍😍مرسی عزیزدلممممممم از راهنمایی خوبت 

ان شاء الله که موفق باشی و تو حرفه خودت بدرخشی😘

خیلی خیلی لطف کردی

چشم الان بهش میگم😘😘😘

2738
مبارکت باشه چجوریه داستانش عزیزم من خودم زیاد واردش نشدم ببینم چی به چیه این بچه پشت کنکور مونده ...

آزاد که اصلا دبیری نداره فقط یه آموزش ابتدایی داره که اونم باید بعدش آزمون استخدامی آموزش و پرورش بدی تا استخدام رسمی بشی که اونم درحد همون ورودی فرهنگیان سخته شایدم بیشتر

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
رتبه و ترازش خوب باشه حتما قبوله  من ابتدایی قبول شدم دبیری دلم میخواست که نشد

راجب اسم کاربریت 

این فیلم رو من هنوز وقت نکردم ببینم ولی این فیلم چی داره که انقدر سرو صدا کرده واقعا 

نظر تون در موردش چیه؟ 

2706