2703
2553
عنوان

خانم های راننده بیاید

203 بازدید | 35 پست

بچه ها من تقریبا میشه گفت رانندگی خوبی دارم ولی هنوز نمیتونم ماشین رو ببرم تو پارکینگ.

البته ماشین رو از پارکینگ بیرون میارم ولی خانوادم اجازه نمیدن ماشین رو ببرم تو پارکینگ میگن ماشین رو میزنی به در و دیوار......🤨

در صورتی که واقعا رانندگیم خوبه ولی اعتماد به نفسمو به خاطر پارکینگ گرفتن.

اینم بگم که باید ماشین رو برعکس ببرم تو پارکینگ و پارکینگ یه شیب خیلی زیاد داره.....

به نظرتون یه جلسه کلاس رانندگی بردارم بهم یاد بده؟

هزینه کلاس هم ۱۱۰تومن هست فکر کنم.

البته خانوادم میگن نه کلاس میخوای چیکار بعدا خودت یادمیگیری.....

نکته خاصی داره تو پارکینگ رفتن؟؟؟شما بلدید یاد بدید؟

برو کلاس هی عقب جلو کن تا کامل یاد بگیری

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
باید انقدر ببری برداری خودت عقب جلو کنی تا یاد بگیری.

نمیزارن میگن ماشین رو به در و دیوار میزنی

بابام میگه تو فقط بلدی ماشین رو به سمت جلو هدایت کنی....

عقبی نمیتونی.....

2714
نمیزارن میگن ماشین رو به در و دیوار میزنی بابام میگه تو فقط بلدی ماشین رو به سمت جلو هدایت کنی.... ...

حتما خوب نیستی .مهم ترین چیزی که راننده باشی این هست که خودت ماشین رو پارک کنی 

بنظرم تمرین‌کن وبه حرفشون گوش نده

❤شهدازنده ان...علامت زنده،اثرگذاری توعالمه..‌پس این زنده صداتومیشنوه ومیتونه واسطه شه وازخداحاجتت روبخواد...باشهدا رفیق شو...اونارفیقای خوبین!راستی یه شهیدمیشناسم به نام💚سیدمجتبی علمدار💚این شهیدمستجاب الدعوه هستن امکان نداره صداشون کنی وبی جواب بمونی..هروقت دلت گرفت یه زیارت عاشورا بخون واول واخرش۳باربگویازهرا...وازسید حاجاتت روبخواه.تااینجاهم ک اومدی یادت نره یه صلوات برای امام زمانت بفرستی🥰التماس دعا💕بااحترام درخواست دوستی رونمی پذیرم لطفا درخواست ندید تا مجبورنشم باکمال احترام ردتون کنم🙏🌹
اگه پارکینگ مسیر مستقیم ماشین می‌ره تو مشکلی نیست ، فقط چون شیب داره باید رو ترمز تسلط داشته باشی ،

نه مستقیم نیست

باید بعد از شیب ماشین رو به سمت راست هدایت کنم و بین ۲ماشین پارک کنم 

همش هم دنده عقب

2706