2733
2734

ب شوهر احمق پیام دادم الان دیگ بسه دیگه خسته شدم تورو قرآن توروخدادقسمتون میدم با بزرگتر از خودتون ازدواج نکنید تا نفهمه خواستتون رو منه احمق ۱۱ یا بزرگتر ازخودم فقط خدانکنه بمیرم وسلام

من یه بدبختم من یه بیچاره ام خاک عالم بشه تو سر من الهی خدا صدای منو بشنوه جون منو بگیره بزا کفر باش بدرک

💔من دختر روز ای تنهایی باهرعذاب تازه جنگیدم از غصه فردا نگو بامن که روز ای بدتراینم دیدم💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگو اینجوری شوهر منم ۱۰ سال بزرگتره اما عشقه

مال من ۱۵سال😐

می‌خوام از خودم بگم:یه زن۲۲ساله که یه دختر دوساله داره .شوهرش خوبه خوب واژه ی خوبی نیست بهتره بگم عالیه.زندگیه نسبتا آرومی دارن این زن از تاریخ ۱۴۰۰/۶/۲۴تصمیم گرفته بیشتر به خودش بها بده و ارزش خودشو بدونه باشگاه می‌ره رژیم میگیره کتاب میخونه به پوستش میرسه پس انداز می‌کنه.خدایا شکرت واسه این زندگی واسه دخترم واسه شوهرم واسه سلامتیه خودم واسه اینکه کمکم کردی به خودم بیام و قدر خودمو بدونم .دوستت دارم خدا جونم.
2731
نگو اینجوری شوهر منم ۱۰ سال بزرگتره اما عشقه

خوش بحالت دستام یخ کرده دارم سکته میکنم ایکاش با یکی ازدواج میکردم ک منو نفهمید این خلا کوفتی رو احساس میکنم از نظر عاطفی کم دارم چه غلطی کنم من 

💔من دختر روز ای تنهایی باهرعذاب تازه جنگیدم از غصه فردا نگو بامن که روز ای بدتراینم دیدم💔

عزیزم چرا آخه ای بابا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
خوش بحالت دستام یخ کرده دارم سکته میکنم ایکاش با یکی ازدواج میکردم ک منو نفهمید این خلا کوفتی رو احس ...

عزیزم برات یه زندگی پر از شادی و خوشبختی آرزومندم الهی این غصه هات ب زودی تموم شه

نگو اینجوری شوهر منم ۱۰ سال بزرگتره اما عشقه  ادم بودن ربطی ب سن و سال نداره

منم همینطور

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
هرچی تو ذهنت میاد ننویس نه تو تاپیکات نه واسه شوهرت خدا شفات بده😓

ولمون کن بابا اعصاب ندارم 

2706