2726
عنوان

کیست تخمدان

466 بازدید | 28 پست

سلام دوستان. ازتون خواهش می کنم اگه کسی می دونه چطور می شه با استفاده از داروهای گیاهی یا هرچی کیست تخمدان رو برطرف کرد، منو راهنمایی کنه خواهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کیست تخمدان بستگی داره که چه نوعی باشه

کیستا انواع مختلفی دارن، کیست های فولیکولار، آندومتریوز،درموئید،هموراژیکو....

کیست های فولیکولار یا همون simple cyst  فولیکول هایی هستن که آزاد نشدن و سایزشون بزرگ شده و کیست شدن با قرص جلوگیری برطرف میشن، گاهی هم با پریود دفع میشن و نیازی ب قرص نیست

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

کلم بروکلی بخور.من با کلم درمان کردم.روزی قد یه فنجون کلم رو خوب بشور بخارپز کن بخور.بعد دوماه رفتم سونو کیستم ازبین رفته بود.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

دارچین بخور وعسل وسیاهدانه بجو.غذاهای خیلی چرب وفست فود سرخ کردنی چیپس وپفک نخور.برو دکتر قرص میده اگه قصد بارداری داری متفورمین میده اگه نه قرص جلوگیری میده.منم دارم ویکماهه که دارم دارو مصرف میکنم

میخوام گیاهی درمانش کنم

من کیست 4نیم سانتی داشتم یک ماه پیش تو پریودی افتاد خودمم دیدمش. یهم گفتن رازیانه دم کن هرروز ی لیوان بخور منم ی ماه اینکار کردم واقعا جواب گرفتم. خواهرشوهرم هم همینطور 

2706