2726

زیر باسنم بود زدم پشیمونم

الان کمرمو کامل میپوشونه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

من ۳ سال پیش موهامو که تا کمرم بود رو تا گردی صورتم کوتاه کردم، تا ۲-۳ ماه خوب بود، دوسش داشتم، ولی بعد دلم موهای بلندمو میخواست، هر چقد هم روغنهای مختلف استفاده کردم و قرصای تقویتی مخصوص مو رو خوردم فایده خاصی نداشت، چون موهامم رشدش کنده ، سال قبلم که یه مقدار بلند شده بود به خاطر یه اشتباه تو قیچی کردن مجبور شدم باز تا شونه ام کوتاش کنم، الان یه جایی بین شونه و سینه مه و خب ناراحتم دیگه، دوس داشتم بلند بشه ولی نمیشه 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلاااا  همش میرم جلوی آینه با موهام بازی میکنم  خیلی خوشم اومده تازه خودم زدمشون  ه ...

چتری فقططط😍😍

📛دونت لایک پلیز📛درخواست دوستی نمیپذیرم📛 💖به معجزه ی خدا ایمان دارم ومیدونم دیرامابهترین         هدیه رو بهم میده💖          
2706