2737
2734
عنوان

با این آدم میرین تو رابطه؟

201 بازدید | 28 پست

با پسری که اخلاق و رفتار و قیافه خوبی داره.کار نسبتا خوب.در کل آدم معمولی ولی خوبیه.پسر سر به زیریه  .هم دانشگاهیم بوده.قبلا با یه دختره از دانشگاه دوست بودن فک میکنم قصدشون جدی بود چون تو دانشگاه باهم دیده میشدن میرفتن میومدن. البته اون دختر بعد از این ( همزمان نه) پسر با دو نفر دیگه هم تو رابطه بود و با اونا هم تو دانشگاه دیده میشد انگار براش مهم نبود.خلاصه اگه این پسری که گفتم بیاد بهتون پیشنهاد بده نظرتون چیه؟ حالا اوایل برای آشنایی.منظورم اینه براتون مهمه همه همکلاسیاتون میدونستن باهم تو رابطه ن!؟ یا نه براتون مهم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ن اگه پسره روت غیرت نداره ولش کن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738

مهم نیست ک بقیه دیدن، بلاخره هرکسی توی زندگی یک انتخاب های اشتباه داشته.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

فارغ التحصیل سدید یا قراره تو دانشگاه دیده بشبد؟اگر بله نه سریعا رد می کردم...ضمن اینکه من کلا دوست پسری نیستم وقت برای دوز پسر نمی ذارم نیاز ندارم 😁😁😁

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

یه دختر تو خوابگاهمون بود چندین تا دوست پسر تو دانشگاه عوض کرد، همه میخواستم باهاش رل بزنن.

با آخرین پسر هم ک دوس پسر سابق یکی دیگه از دوستام بود ازدواج کرد

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
فارغ التحصیل سدید یا قراره تو دانشگاه دیده بشبد؟اگر بله نه سریعا رد می کردم...ضمن اینکه من کلا دوست ...

فارغ التحصیل شدیم هردو.ولی هم کلاسیا و هم دانشگاهیا بالاخره تو پیجمون هستن یا تو شهرمون

2706