2737
2734

یه نگاه به تاپیک خانومای مجرد بندازین واقعا متوجه میشین! 

طرف یه خواستگار یا دوست پسر داره در حد گوریل بعد داره می‌پرسه خوبه یا نه؟ 

یکیش همین پر بازدید،خواستگار استارتر از چند فرسخی مشخصه که آدم حسابی نیست،بعد خانم دودل شده که باهاش بمونه یا تموم کنه،یا چی کار کنه که ترکش نکنه!!! 

وقتی همه جا بحث این که شوهر کمه،پسر خوب کمه،تو این شرایط اقتصادی دیگه پسرا بگیر نیستن،بگیرشون خراب شده ... 

خب معلومه نتیجه میشه همین که دخترا از ترس این که مجرد بمونن دست به انتخاب اشتباه بزنن یا فکر کنن همون یه نفر که گیرشون اومده چه تحفه ای که ترس از دست دادنشو دارن. 

بابا به خدا پسر هست خوبش هم هست،با یه انتخاب اشتباه گند نزنین به زندگیتون 

به خاطر اون موجود عنتری که گیرت اومده و قدرتو نمیدونه عزت نفستو خورد نکن! بذار بره به درک

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هر چی به پسرا کمتر توجه کنی بیشتر جذبت میشن و میان طرفت تمام!!

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2706