2733
2734

حس میکنم تموم مشکلات دنیا رو سرم اوار شده خسته شدم دیه اه 

همش سختی غم غصه بیماری و.... 

یه مشکلم تموم نشده یکی دیه شروع میشه نمیدونم به حال کدوم یکیش گریه کنم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😪😣😭

انگاری خدا فقط من یکی بنده رو داره هر عذابی هس ریخته تو سره من بدبخت 

بقیه بنده هاشو فقط خوشی قسمت میکنه 😔😑

اینقد بهم سختی بیماری میده که ارزوهامو یادم میره میگم گوه خوردم دیه هیچی نمیخام فقط مشکلاتمو حل کن کجای این دنیااا عدالته اخه اینقد عذاب میده ک بیخیال همه ی خاسته و ارزوهام میشم قیدشونو میزنم 😕

خدایااااا کجاییییییی 

مگ خودت نگفتی به مو میرسع ولی پاره نمیشه 

به خودت قسم که خیلی وقته به مو رسیده توروخدااااا نزار پاره شه 😭😭😭😭😭😭😭

خدایااا اینقد بهم سختی نده که دین و ایمانمو از دست بدم ☹️😢دلم خیلی گرفتع کسی هس مثل من !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیماریت چیه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

رو منم زده نگران نباش🙂🚬

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺